Відповідне розпорядження сьогодні, 19 березня, підписав голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій.
«Ми визначаємо абсолютний перелік адміністративних послуг, які надаються обласною державною адміністрацією, а також структурними підрозділами ОДА. І всі без винятку адмінпроцедури – ліцензії, дозволи, довідки – відтепер йтимуть через «прозорий офіс» Вінницької міської ради. Повернення документів - також через «прозорий офіс», - наголосив Валерій Коровій під час щотижневої робочої наради з керівниками департаментів та служб регіону.
Перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, у свою чергу, зауважив, що структурними підрозділами ОДА надавалась 71 послуга: не лише дозволи, а й різноманітні довідки та погодження. Найбільше таких документів готували Департамент соціальної та молодіжної політики і Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів.
«Сьогодні ми говоримо про повноцінний цикл, щоб уникнути контакту державного службовця із подавачами заяв та звернень. І вхідна документація, і вже отримання відповідних довідок, ліцензій, погоджень йтимуть виключно через «прозорий офіс». Є прописані відповідні кроки для директорів департаментів, розміщені технологічні картки на сайті облдержадміністрації, також вони буду розміщені в «прозорому офісі» міської ради. І, фактично, суб’єкт господарювання чи простий громадянин може в мережі Інтернет на сайті ОДА побачити, які йому потрібно подати документи. Жодних зайвих паперів ніхто вимагати не буде. Тож, подавши в установленому порядку повний пакет документів, людині автоматично буде надано відповідні дозволи й ліцензії», - зазначив Андрій Гижко.
https://www.vin.gov.ua/news/ostanni-novyny/9392-vidnyni-vsi-administratyvni-posluhy-iaki-nadaiutsia-oblderzhadministratsiieiu-ta-ii-strukturnymy-pidrozdilamy-itymut-cherez-prozoryi-ofis#sigFreeId9537ea1834