Ментальне здоров'я

зображення з написом "Людину з бойовим досвідом можуть вирізняти..."

Ти як? Особливості адаптації людей з бойовим досвідом до цивільного життя

На війні, кажуть ветерани, все чітко і зрозуміло: є свої і вороги, є "чорне" і "біле", є накази і конкретні задачі. У цивільному житті, яке для них іноді починається з чистого аркуша, постійно змінюються події, щось виходить з ладу, ламаються плани, а люди підводять.

Фото Першого заступника Начальника ОВА Наталі Заболотної та учасників наради

Психологічна підтримка та реабілітація, допомога родинам військових і вимушених переселенців, - у пріоритеті роботи ОВА

Сьогодні Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна провела апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів обласної військової адміністрації та профільних служб соціально-гуманітарної сфери Вінниччини.

Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна

Медійники та працівники комунікаційних служб Вінниччини опановували навички стресостійкості та надання першої психологічної допомоги

В умовах війни психоемоційний стан українців досить вразливий. Зокрема, це стосується і тих людей, які постійно перебувають у вирі подій та їх висвітлюють. Для представників медіа та комунікаційних служб області провели тренінг зі стресостійкості та опанування навичок з надання першої психологічної самодопомоги. 

на фото психологи ДСНС та Поліції Вінниччини стоять біля пожежної машини

Психологи ДСНС та поліції Вінниччини відпрацьовують навички надання допомоги населенню в екстрених ситуаціях

2 лютого психологи ГУ ДСНС України у Вінницькій області спільно з психологами поліції Вінниччини взяли участь у командно-штабних навчаннях, які відбулися на базі навчального полігону рятувальників.

Відгуки учасників пілотування послуги соціальної адаптації ветеранів та членів їх сімей

Відгуки учасників пілотування послуги соціальної адаптації ветеранів та членів їх сімей

На Вінниччині здійснюється пілотування нової послуги з соціальної адаптації ветеранів та членів їх сімей. 12 родин ветеранів нашої області вже скористалися нею.

учасники та учасниці українсько-німецької конференції

Ти як? Фахівці Вінницької ОВА обмінюються досвідом з німецькими партнерами у сфері соціально-психологічної підтримки населення

Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна взяла участь у дводенній українсько-німецькій конференції з питань ментального здоровʼя, соціально-психологічної підтримки та реабілітації у Берліні.

фото зустрічі керівництва області та представників ОБСЄ в залі засідань

За участю представників ОБСЄ на Вінниччині обговорили реалізацію проєктів, спрямованих на підтримку вразливих категорій

Начальник ОВА Сергій Борзов разом із делегацією представників Програми підтримки ОБСЄ для України на чолі зі спеціальним представником Головування – Координатором проєктів ОБСЄ в Україні, Послом Марцелом Пешком обговорили ключові напрямки співпраці щодо надання підтримки людям, які найбільше її потребують.

Регіональна координаторка Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» у Вінницькій області Олена Бессараба та представники міжвідомчої групи надання психологічної допомоги постраждалим внаслідок надзвичайних ситуацій у Вінницькій області

Міжвідомча група надання психологічної допомоги постраждалим внаслідок надзвичайних ситуацій продовжує вдосконалювати роботу

Днями відбулось засідання міжвідомчої групи надання психологічної допомоги постраждалим внаслідок надзвичайних ситуацій у Вінницькій області під час дії воєнного стану в Україні. Також обговорили надання психологічної допомоги особовому складу, задіяному у ліквідації НС.

Заступник Начальника ОВА Андрій Кавунець під час тренінгу для представників профільних структур та фахівців, які безпосередньо залучені до надання послуг з підтримки населення, що постраждало від війни

На Вінниччині проводять тренінг щодо надання психосоціальних послуг ветеранам та населенню, що постраждало від війни

В області проводять дводенний тренінг для представників профільних структур та фахівців, які безпосередньо залучені до надання послуг з підтримки населення, що постраждало від війни, у тому числі ветеранів та членів їх сімей.

Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна

Житло для ВПО, нова соціальна послуга для родин ветеранів, психологічна допомога в громадах Вінниччини – ключові теми засідання Коордштабу підтримки цивільного населення

Сьогодні відбулось засідання Координаційного штабу підтримки цивільного населення за участю представників територіальних громад області.

Сторінка 1 із 5