Бізнес

на фото Начальник ОВА Сергій Борзов за трибуною презентує звіт на сесії обласної Ради

Сергій Борзов презентував звіт про роботу обласної військової адміністрації за ІІ півріччя 2022 року та І півріччя 2023-го

Сьогодні Начальник ОВА Сергій Борзов на черговій 48 сесії обласної Ради представив звіт про здійснення обласною військовою адміністрацією повноважень, делегованих облрадою, за ІІ півріччя 2022 року та І півріччя 2023-го.

На Вінниччині у 2023 році побільшало підприємців: підсумки проєкту «Власна справа»

На Вінниччині у 2023 році побільшало підприємців: підсумки проєкту «Власна справа»

У 2023 році Вінницька обласна служба зайнятості продовжувала реалізацію урядового проєкту «єРобота» в частині видачі мікрогрантів на започаткування та розвиток бізнесу. В результаті – Вінницька область, як і в 2022 році, увійшла до топ-5 регіонів за статистикою ухвалених рішень.

У Києві відбувся бізнес-форумі «Зерно. Свині. М’ясо-2023»

15 вересня 2023 року заступник начальника управління-начальник відділу розвитку тваринництва та харчової промисловості Департаменту агропромислового розвитку Микола Заїка взяв участь в бізнес-форумі «Зерно. Свині. М’ясо-2023» (м.Київ).

В Україні стартував Третій щорічний конкурс історій «Громадянське суспільство, бізнес та влада – кращі практики співпраці»

Понад півтора роки повномасштабної війни українці продовжують захищати свою державу. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, організації громадянського суспільства і бізнес разом наближають перемогу щодня.