Бізнес

Зображення з написом "Зроблено в Україні"

У Вінницькій області запрацював регіональний офіс «Зроблено в Україні» для підтримки мікро- та малого бізнесу регіону

Це вже десятий офіс в Україні, де підприємці можуть отримати інформацію, консультації та допомогу в оформленні документів та бізнес-планів на урядові та регіональні грантові програми.

напис "Гранти від держави на відкриття чи розвиток бізнесу"

Ще 330 заявників Вінниччини отримали грант за програмою «є-Робота» на розвиток та започаткування власного бізнесу

Жителями Вінницької області у період з січня по травень 2024 року подано 590 заявок на участь у програмі «є-Робота». Зокрема, 67 звернень надійшло від учасників бойових дій та членів їхніх сімей. 

Начальник ОВА Сергій Борзов та учасники зустрічі

Вінниччина продовжує зміцнювати співпрацю з Латвійською Республікою

Сьогодні Вінниччину з робочим візитом відвідала делегація Латвійської Республіки на чолі з Державним секретарем Міністерства економіки Едмундсом Валантісом. Також в область прибув Надзвичайний та Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Ілґварс Клява.

Начальник ОВА Сергій Борзов та учасники зустрічі

Велика Британія – надійний партнер Вінниччини

Начальник ОВА Сергій Борзов зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в Україні Мартіном Гаррісом, який відвідав Вінниччину з робочим візитом. 

Теплиця з полуницею

Підприємство Вінниччини вже збирає перші врожаї полуниці з теплиць, на будівництво яких залучені грантові кошти за урядовою програмою «Є-робота»

Як повідомив заступник Начальника ОВА Сергій Здітовецький, підприємство вирощує полуницю за сучасними технологіями у закритому ґрунті.

Директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОВА Ігор Цехановський та учасники зустрічі

Міцна економіка — спільними зусиллями: на Вінниччині відбувся круглий стіл з представниками влади, Групи компаній «Аврора» та підприємцями

17 квітня за підтримки обласної військової адміністрації та з ініціативи Групи компаній «Аврора» відбувся круглий стіл за участю стейкхолдерів та підприємців Вінниччини.

директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОВА Ігор Цехановський та учасники зустрічі

На Вінниччині провели круглий стіл щодо підтримки в регіоні малого і середнього бізнесу під час війни

Сьогодні за участю представників влади та бізнесу Вінниччини провели круглий стіл щодо стимулювання інвестиційної привабливості та приватного підприємництва регіону. 

учасники симпозіуму

На Вінниччині відбувся науково – практичний симпозіум «Ринок праці, людський капітал та професійна орієнтація молоді в умовах війни»

Захід провели у приміщенні Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського з нагоди першої річниці заснування Інноваційно-дослідницького центру «Бізнес-парк». 

представники Вінниччини та румунської делегації на другому Міжнародному саміті міст і регіонів

Сергій Борзов, представники громад, чеська і румунська делегації взяли участь у другому Міжнародному саміті міст і регіонів

Сьогодні, у День Європи, Президент Володимир Зеленський взяв участь у другому Міжнародному саміті міст і регіонів. На заході також були присутні: Президентка Європейського парламенту Роберта Мецола, Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук, Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, керівник Офісу Президента Андрій Єрмак, народні депутати, урядовці, представники українських та іноземних органів самоврядування. 

Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна та учасники заходу

З представниками бізнесу та працедавцями Вінниччини обговорили можливості повернення ветеранів на робочі місця

Працевлаштування для ветерана – це його впевненість і стабільність у цивільному житті. Це нова мета, яка допомагає зосередитися та відновитися.

учасники семінару

На Вінниччині провели семінар для представників бізнесу і громад щодо прозорих закупівель та можливостей зміцнення економіки

«Як продавати і вигідно купувати – можливості для бізнесу на Prozorro. Prozorro.Продажі»? Такий захід для представників бізнесу та громад області організував Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької ОВА спільно з електронним майданчиком E-Tender. 

ноутбук, у якому відкрито сайт платформи Nazovni, а також напис на фоні ноутбука "Як NAZOVNI може допомогти українському бізнесу?"

Як Nazovni може допомогти українському бізнесу?

Міжнародна платформа економічної дипломатії Nazovni – цифровий сервіс, створений за інституційної та інформаційної підтримки МЗС України, який допомагає українському бізнесу вийти на нові ринки за підтримки представників дипломатичних установ України у понад 120 країнах світу.

директорка Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОВА Світлана Юзвак та учасники засідання

Громадська рада при облдержадміністрації ініціювала заслуховування виконавців обласних програм

Відбулось перше заслуховування структурних підрозділів обласної військової адміністрації та інших виконавців Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2024 рік. 

учасники зустрічі

Вінниччина зміцнює співпрацю з естонськими партнерами

Вінницьку область з робочим візитом відвідала Надзвичайний і Повноважний Посол Естонської Республіки в Україні Аннелі Кольк та Радник з питань економіки та бізнес-дипломатії, співробітництва та реконструкції Посольства Естонської Республіки в Україні Андо Рехемаа. 

учасники зустрічі

Вінниччина зміцнює співпрацю з естонськими партнерами

Вінницьку область з робочим візитом відвідала Надзвичайний і Повноважний Посол Естонської Республіки в Україні Аннелі Кольк та Радник з питань економіки та бізнес-дипломатії, співробітництва та реконструкції Посольства Естонської Республіки в Україні Андо Рехемаа. 

учасники зустрічі

На Вінниччині підписали договір про створення Консорціуму задля економічної підтримки та відновлення України

За участю директорів профільних департаментів ОВА на Вінниччині відбулась робоча зустріч щодо формування заявок для участі в грантовому фінансуванні проєктів, орієнтованих на економічне відновлення України. 

Сторінка 1 із 3