Безбар'єрність

Зображення з написом "Зроблено в Україні"

У Вінницькій області запрацював регіональний офіс «Зроблено в Україні» для підтримки мікро- та малого бізнесу регіону

Це вже десятий офіс в Україні, де підприємці можуть отримати інформацію, консультації та допомогу в оформленні документів та бізнес-планів на урядові та регіональні грантові програми.

Віцепрем’єр-міністр – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук  та учасники заходу

Під час робочого візиту Ірина Верещук відвідала Ветеранський простір у Вінниці

Під час робочого візиту до нашого регіону Віцепрем’єр-міністр – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук відвідала Ветеранський простір у Вінниці.

Директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької ОВА Світлана Юзвак та учасники заходу

Безбар’єрність як суспільну норму обговорили учасники Регіональної зустрічі керівників департаментів культури та інформаційної політики

Директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької ОВА Світлана Юзвак взяла участь у Регіональній зустрічі керівників департаментів культури та інформаційної політики ОДА/ОВА.

Зображення з написом "Webinar"

Медійники Вінниччини можуть долучитися до вебінару МКІП «Довідник безбар’єрності та як ним користуватися»

22 травня об 11:00 Міністерство культури та інформаційної політики України проведе вебінар для представників медіа: «Довідник безбар’єрності та як ним користуватися».

Військовий на кріслі колісному

Держава компенсує витрати за облаштування робочих місць працевлаштованих ветеранів війни, яким встановлено інвалідність І чи ІІ групи

Роботодавець, який надав роботу ветерану війни з першою або другою групою інвалідності та підлаштував під його потреби робоче місце, може отримати грошову компенсацію у сумі до 15 мінімальних зарплат (станом на 2024 рік – 106,5 тис. грн) – за громадян з інвалідністю І групи та до 10 мінімальних зарплат (7,1 тис. грн) – за облаштування робочих місць для осіб з інвалідністю ІІ групи.

учасники Форуму

На Вінниччині відбувся «Форум здоров’я родини» Спеціальної Олімпіади України

Усім без винятку дітям важливо дати можливість займатися спортом. На цьому наголосила Перший заступник Начальника ОВА під час «Форуму здоров’я родини» Спеціальної Олімпіади України.

учасники Форуму

На Вінниччині відбувся «Форум здоров’я родини» Спеціальної Олімпіади України

Усім без винятку дітям важливо дати можливість займатися спортом. На цьому наголосила Перший заступник Начальника ОВА під час «Форуму здоров’я родини» Спеціальної Олімпіади України.

Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна та учасники заходу

З представниками бізнесу та працедавцями Вінниччини обговорили можливості повернення ветеранів на робочі місця

Працевлаштування для ветерана – це його впевненість і стабільність у цивільному житті. Це нова мета, яка допомагає зосередитися та відновитися.

заступник Міністра соціальної політики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Костянтин Кошеленко та Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна

На Вінниччині впроваджують пілотний проєкт з електронного кейс-менеджменту у соціальній сфері

Будь-яка послуга повинна бути максимально доступною для людей. Наразі інформаційні технології використовують в усіх сферах, у тому числі в соціальному захисті. 

Обкладинка посібника "Гайд безбар'єрних подій"

Гайд безбарʼєрних подій: в Україні розвивають новий проєкт

«Гайд безбарʼєрних подій» - таку назву має новий проєкт, який презентувала Перша леді Олена Зеленська під час засідання Ради безбар’єрності, що відбулось під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля.

учасники заходу

В Україні презентували посібник «Безбар’єрність у реабілітаційних відділеннях», розроблений з ініціативи Першої леді Олени Зеленської

Якщо простір не адаптивний - відповідно, він працює проти людини. Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна взяла участь у презентації посібника «Безбар’єрність у реабілітаційних відділеннях», створеного за ініціативи Першої леді Олени Зеленської який розробила команда урбан-бюро Big City Lab. 

учасники онлайн-зустрічі

Досягнення Вінниччини у сфері цифровізації представили на онлайн зустрічі в рамках Проєкту «Україна-Молдова-шлях до Євросоюзу»

Основні завдання, виклики та досягнення Вінниччини у сфері цифровізації представили на онлайн зустрічі в рамках Проєкту «Україна-Молдова-шлях до Євросоюзу». 

Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна

На Вінниччині продовжують формувати єдину систему надання доказової реабілітаційної допомоги

На виїзному засіданні Ради безбар’єрності у Вінниці за участі першої леді Олени Зеленської минулоріч представили флагманський проєкт. Сьогодні за участі очільників структурних підрозділів Вінницької ОВА проаналізували стан виконання процесів та актуалізували дані. 

кімната з реабілітаційним обладнанням

На Вінниччині оновлюють Печерську обласну лікарню відновного лікування

У Вінницькій області активно розвивають мережу реабілітаційних закладів. Аби військові та цивільні мали доступ до якісних послуг, Печерську обласну лікарню відновного лікування очікують зміни.

Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна та учасники засідання

На Вінниччині продовжують розвивати послуги для ветеранів

Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна взяла участь у засіданні круглого столу, організованого комітетом Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

Сторінка 1 із 4