Європейський Союз буде на боці України стільки, скільки буде потрібно. Про це заявила Президентка Європейської Комісії Урсула фон дер Ляєн під час свого звернення «Про стан Європейського Союзу» у Європарламенті.

Завершено ІІ етап первинної оцінки стану імплементації актів права Європейського Союзу (селф-скринінг). Органи державної влади опрацювали близько 28000 актів права ЄС, та за результатами підготували звіти для наповнення майбутньої Національної програми нормативно-правового наближення українського законодавства до актів права ЄС.

У Києві відбулась презентація та експертне обговорення проєкту примірного положення про діяльність Центрів допомоги врятованим, що спрямований на державному рівні унормувати роботу таких Центрів. Проєкт розроблено Мінсоцполітики за дорученням Віцепрем'єрки Ольги Стефанішиної, сприяння Урядової Уповноваженої з питань гендерної політики та підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні - UNFPA.

За фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини Український фонд стартапів запускає Велику грантову хвилю для українських підприємців. 

Про це повідомляє Міністерство цифрової трансформації України.

Сьогодні, 25 липня, до держбюджету надійшов шостий транш у розмірі 1,5 млрд євро в рамках масштабної макрофінансової допомоги Євросоюзу Україні (МФД) на 2023 рік. Загальний обсяг фінансування за програмою МФД сягає 18 млрд євро.

Уряд Швеції представив Стратегію співробітництва у сфері відбудови та реформ в Україні на 2023-2027 роки, яка передбачає спрямування 6 млрд шведських крон, або близько 522 млн євро, на проєкти з відновлення України. Це найбільша за обсягами фінансування програма двосторонньої допомоги в історії Швеції.

Протягом перших місяців 2023 року основні зусилля в межах Координаційної Платформи донорів України були спрямовані на забезпечення прогнозованого та ритмічного бюджетного забезпечення, а також фінансування відновлення України. Завдяки цим зусиллям Україна змогла мобілізувати необхідну міжнародну підтримку для забезпечення макрофінансової стабільності у поточному році.

На 12 місяців продовжено угоду між 22 європейськими та сімома українськими операторами мобільного зв’язку щодо встановлення і забезпечення стабільності доступного або безкоштовного роумінгу та міжнародних дзвінків між ЄС та Україною.

12 червня відбулося дев'яте засідання Комісії з питань координації взаємодії органів виконавчої влади щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків під головуванням Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольги Стефанішиної та за участі Першої леді Олени Зеленської.

Кабінет Міністрів України 2 червня затвердив Державну цільову соціальну програму протидії торгівлі людьми на період до 2025 року. Про це повідомляє Міністерство соціальної політики України.

Від початку повномасштабної війни у межах тісної співпраці з міжнародними партнерами: Єврокомісією, ВООЗ, урядом Польщі, БО «Лікарі без кордонів», БФ «Медична місія», транспортними бригадами парамедиків із Польщі, Німеччини та інших країн, забезпечується медична евакуація постраждалих українців до закордонних клінік.

Сторінка 1 із 6