Віцепрем’єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина

Про це заявила Віцепрем’єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина під час свого виступу на заході «Крізь реформи до зірок: Парламент, Уряд та громадянське суспільство» у середу, 22 квітня.

Учасники засідання

У понеділок, 22 квітня, за участі Віцепрем’єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольги Стефанішиної; Посла ЄС в Україні Катаріни Матернової та Міністра внутрішніх справ України Ігоря Клименка відбулось відкриття координаційного центру інтегрованого управління кордонами (далі – ІУК) та засідання міжвідомчої робочої групи з питань координації ІУК.

учасники засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України

12 квітня Віцепрем’єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України поінформувала про можливості регіонального розвитку через програми транскордонної співпраці ЄС та інші євроінтеграційні інструменти. 

Прапор України на фоні прапора ЄС

Нове всеукраїнське опитування групи «Рейтинг», проведене від імені Міжнародного республіканського  інституту (IRI) показало, що підтримка вступу України до Європейського Союзу  та НАТО залишається високою серед більшості українців.

Олена Зеленська на міжнародній конференції «Відновлення прав постраждалих від сексуального насильства, пов’язаного з конфліктом: елемент миру та світової безпеки»

Перша леді України Олена Зеленська взяла участь у міжнародній конференції «Відновлення прав постраждалих від сексуального насильства, пов’язаного з конфліктом: елемент миру та світової безпеки», яка відбулася в Києві. 

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та Прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо

Прем’єр-міністри України та Словаччини підписали спільну заяву щодо посилення двосторонніх відносин між країнами на основі взаємної довіри та поваги. Документ завізовано за підсумками зустрічі Глави українського Уряду Дениса Шмигаля зі своїм колегою Прем’єр-міністром Робертом Фіцо, яка відбулась в Ужгороді 24 січня 2024 року. Участь у зустрічі також взяла Віцепрем’єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина.

Прапори України та ЄС

Віцепрем’єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина 11 січня провела онлайн-зустріч з Комісаром ЄС питань Європейської політики сусідства та переговорів з розширення Олівером Варгеї щодо подальших кроків після рішення Європейської Ради про початок переговорів про вступ з Україною.

Прапори України та ЄС

Стійкість України не повинна сприйматися як належне, а єдність і рішучість Заходу будуть випробовуватися щодня. Про це заявила Віцепрем’єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина під час свого онлайн-звернення до учасників конференції “The Global Europe Forum” політичної групи Європейського Парламенту Renew Europe у вівторок, 9 січня.

Сторінка 1 із 7