Під час саміту «Великої сімки» в Японії наша держава здобула безпрецедентну підтримку від країн-учасниць, що дає можливість мати впевнені позиції на шляху до перемоги над російським агресором і відновлення територіальної цілісності. Про це керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак заявив в інтерв’ю японській компанії суспільного телерадіомовлення NHK, що є найбільшою в Азійсько-Тихоокеанському регіоні.

Начальник ОВА Сергій Борзов відвідав підприємство з виробництва молочної продукції «Азорель», що неподалік Немирова.

Сьогодні Начальник ОВА Сергій Борзов та Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий оглянули відремонтоване укриття обласної клінічної лікарні імені Миколи Пирогова.

Кабінет Міністрів на засіданні 26 травня вніс зміни до Порядку використання коштів, зібраних у межах ініціативи Президента Володимира Зеленського United24. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Сьогодні Начальник ОВА Сергій Борзов та Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий оглянули відремонтоване укриття обласної клінічної лікарні імені Миколи Пирогова.

Сьогодні працівники Держспецзв’язку та захисту інформації відзначають професійне свято.

Привітав усіх причетних Начальник ОВА Сергій Борзов.

Очільник області вручив кращим десятьом військовослужбовцям-спецзв’язківцям Вінниччини Почесні грамоти обласної військової адміністрації та обласної Ради. А також цінні подарунки – годинники, як визнання фахових вмінь та сумлінного виконання службових обов’язків.

Сьогодні Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна провела робочу зустріч з представниками Товариства Червоного Хреста України у Вінницькій області.

У межах програми «Доступні кредити 5-7-9» за час повномасштабної війни було видано 109 млрд грн позик, з яких 1,5 млрд грн — за останній тиждень. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Уряду 23 травня.

Фахівці Вінницької обласної клінічної лікарні ім.М.І.Пирогова провели дві чергові трансплантації нирок.

Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна взяла участь у засіданні колегії Департаменту гуманітарної політики ОВА, під час якого обговорили питання організації харчування та створення безбар'єрного простору в освітніх закладах Вінниччини. 

  1. Прем’єр-міністр обговорив роль МВФ у відновленні України з директором європейського департаменту Фонду
  2. На Вінниччині готуються до проведення НМТ-2023
  3. На Вінниччині вшанували спецпризначенців, які рік тому загинули під час виконання службових обов’язків
  4. Щотижня додаємо змісту для України від саміту НАТО у Вільнюсі – звернення Президента Володимира Зеленського
  5. Рішення про тренування українських льотчиків на F-16 є першим кроком до ще потужнішого захисту нашого неба – Володимир Зеленський
  6. Вінниччина продовжує здобувати новий досвід створення доступного та інклюзивного простору
  7. У Хіросімі Україна була почесним учасником роботи «Великої сімки», а українська тематика – центральною – звернення Президента Володимира Зеленського
  8. Україна залучить майже 3 млрд доларів на соцвиплати та відновлення, — Денис Шмигаль
  9. Дякую кожному, хто наближає нашу перемогу! – Сергій Борзов
  10. Вінниччина продовжує здобувати новий досвід створення доступного та інклюзивного простору

Сторінка 1 із 255