Українська економіка, попри війну та всі виклики, має високу інвестиційну привабливість, враховуючи зацікавленість приватного сектору. Про це зазначив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час онлайн-виступу на бізнес-конференції «Rebuild Ukraine», що відбулася за участі Віце-прем’єр-міністра, Міністра фінансів Канади Христі Фріланд. 

За дорученням Начальника ОВА Сергія Борзова, його Перший заступник Наталя Заболотна та заступник Андрій Кавунець провели нараду з керівництвом територіальних громад та районних військових адміністрацій щодо облаштування та розгортання Пунктів Незламності.

Українська економіка, попри війну та всі виклики, має високу інвестиційну привабливість, враховуючи зацікавленість приватного сектору. Про це зазначив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час онлайн-виступу на бізнес-конференції «Rebuild Ukraine», що відбулася за участі Віце-прем’єр-міністра, Міністра фінансів Канади Христі Фріланд. 

Начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов інформує:

Ворог здійснив черговий підступний обстріл об’єктів енергозабезпечення країни - 67 ракет…

Начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов (Сергій Борзов - голова Вінницької ОДА) та Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий представили сьогодні нового керівника «Подільського регіонального центру онкології Вінницької обласної Ради» Сергія Перегончука.

Це унікальне мультиформатне видання зі шрифтом Брайля, конгревним тисненням, QR-кодами на переклад українською жестовою мовою.

Цього тижня Європарламент голосуватиме за визнання росії державою - спонсором тероризму. Польща, Литва, Латвія, Естонія та Чехія на рівні держав це вже зробили. Терористичним режим рф визнала і ПАРЄ.

У періоди інтенсивного використання обігрівальних приладів небезпека виник­нення пожеж набирає особливо загрозливих масштабів. У цей період загибель людей ста­новить понад 70% загальної кількості протя­гом року. І не остання з причин цих смертей – необережне використання обігрівальних приладів.

Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак провів засідання робочої групи щодо надання допомоги країнам, які потерпають від гострої продовольчої кризи. У зустрічі також взяли участь представники Офісу Глави держави, міністерств і відомств, посли України та зарубіжні дипломати, акредитовані в нашій державі, представники міжнародних організацій. 

Як зазначив Начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов, після ракетного обстрілу Вінниці 14 липня пріоритетом стало відновлення постраждалих житлових будинків.

Сьогодні, як ніколи, важливо тримати енергетичний фронт. Що більше ми зекономимо, то менше буде аварійних відключень!

Нагадуємо: зараз особливо важливо полегшити навантаження на енергомережу. Закликаємо вас до свідомого споживання світла.

  1. Звернення Президента України з нагоди Дня Гідності та Свободи
  2. Низка країн опинилася на межі нового голоду саме тому, що Росія розпочала загарбницьку війну проти України – Андрій Єрмак на нараді щодо реалізації ініціативи Grain from Ukraine
  3. Вистояли на Майдані – переможемо у війні! – Сергій Борзов
  4. Громади Вінницького району отримали чергову допомогу для ВПО від обласного гуманітарного штабу
  5. Ви – уже нова молодь. І ця важка Перемога, яка неодмінно настане, буде саме для вас, для оновленої, міцної України, - Сергій Борзов привітав студентство Вінниччини
  6. Допомога для ВПО від обласного гуманітарного штабу продовжує надходити до громад
  7. На Херсонщину та Миколаївщину повертаємо все, що необхідно для нормального життя – звернення Президента України
  8. Символ незворотності змін у суспільних відносинах: Олена Зеленська у Києві презентувала друкований «Довідник безбар'єрності»
  9. В Україні продовжили воєнний стан до 19 лютого 2023 року
  10. Сергій Борзов: Попри воєнний стан, Вінниччина за 10 місяців виконала річний бюджет на 86,5%

Сторінка 1 із 226