Президент України Володимир Зеленський та військовий

У Харкові Президент України Володимир Зеленський зустрівся з бійцями 92-ї окремої штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка та відзначив їх державними нагородами.

Начальник ОВА Сергій Борзов та учасники передачі квадроциклів та 5 FPV дронів

Як повідомив Начальник ОВА Сергій Борзов,  для наших нацгвардійців бригади «Червона калина» передали два нових квадроцикли з об'ємом двигуна 1000 см³ та 5 FPV дронів.

Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна та  директор Вінницького обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України Ігор Матковський

Сьогодні Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна та директор Вінницького обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України Ігор Матковський провели на Іллінеччині стратегічну сесію «Роль Іллінецької територіальної громади в просуванні здорового способу життя та вакцинації», приурочену до Європейського тижня громадського здоров’я.

Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак під час онлайн-зустрічі

Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак провів онлайн-зустріч з ірландським рок-музикантом, вокалістом гурту U2 Боно. 

Президент України Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський провів телефонні розмови з Президентом Аргентини Хав’єром Мілеєм, новопризначеним Прем’єр-міністром Ісландії Б’ярні Бенедіктссоном і Вселенським Патріархом Варфоломієм. 

учасники змагань

Команда юнаків з баскетболу "Антарктичний крячок" Барського ліцею №4 - переможець обласного етапу змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги». 

Учасники другого Міжнародного саміту міст і регіонів

Прийом евакуйованих людей з інвалідністю, співпраця з міжнародними партнерами та організаціями – шлях Вінниччини з 24 лютого 2022 року.

Президент України Володимир Зеленський

Президент Володимир Зеленський у День Європи взяв участь у другому Міжнародному саміті міст і регіонів. На заході також були присутні: Президентка Європейського парламенту Роберта Мецола, Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук, Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, керівник Офісу Президента Андрій Єрмак, народні депутати, урядовці, представники українських та іноземних органів самоврядування. 

Перша леді України Олена Зеленська

Перша леді України Олена Зеленська взяла участь у заході з нагоди місячника обізнаності про ментальне здоров’я «Осмислення. Цінності та історії стійкості». 

Сторінка 1 із 303