Цифровізація

Намальоване зображення екрану комп'ютера на жовтому фоні

Нові інструменти для бібліотекарів на платформі Дія.Освіта

Щоб підтримати бібліотекарів у їхньому професійному розвитку та підготувати до нових викликів, за підтримки Програми розвитку ООН (UNDP) в Україні та за фінансування Швеції створено єдиний стандарт цифрових компетентностей у бібліотечній сфері. Це сприятиме створенню ефективної системи підготовки й підвищення кваліфікації бібліотечних працівників та допоможе стати їм менторами в цифровому світі для відвідувачів бібліотек.

Напис "Реєструйся на другий хакатон  Future Simple Hack" на градієнтному фоні

Міністерство цифрової трансформації України запускає другий хакатон Future Simple Hack

Це вже другий хакатон від найбільшого чемпіонату для ІТ-фахівців у Європі DEV Challenge у межах національної мовної програми Future Perfect. У фокусі — технологічні рішення, які допоможуть вивчати англійську дітям віком від 3 років.

інфографіка "Як оновити облікові дані військовозообов'язаним у ЦНАП"

Оновлюйте облікові дані в усіх ЦНАПах України

Сьогодні набув чинності закон про мобілізацію, тож військовозобов’язані українці віком 18–60 років протягом 60 днів мають оновити облікові дані. Зробіть це в ЦНАПі, щоб не стояти в чергах та швидко й зручно виконати норму закону без відвідування ТЦК. Мінцифра розробила електронний функціонал для ЦНАПів, який значно спростить процес і розвантажить ТЦК.

Заступник Начальника ОВА Андрій Кавунець та учасники заходу

Для Калинівського ЦНАПу передали сучасне технічне забезпечення від міжнародних партнерів

За дорученням Начальника обласної військової адміністрації Сергія Борзова, його заступник Андрій Кавунець  та координаторка Програми розвитку ООН у Вінницькій області Анастасія Ланіна передали Калинівській громаді техніку для Центру надання адміністративних послуг.

ноутбук та напис "Державні послуги для туроператорів на Гіді"

Державні послуги у сфері туризму — на Гіді

Тільки плануєте відкрити туристичний бізнес і не знаєте, з чого почати? Гід з державних послуг допоможе. Там знайдете покрокову інструкцію, як отримати необхідний сервіс. Замість того, щоб годинами розбиратися самотужки.

Інфографіка

Міністерство цифрової трансформації України розширює можливості для defense-tech розробників. Brave1 збільшує гранти до 2 мільйонів

Стартує прийом заявок на отримання оновленої грантової підтримки від головного оборонного кластера Brave1. Тепер українські розробники можуть отримати гранти в 500 тисяч, 1 млн та 2 млн гривень. Раніше сума коштів становила $5 тисяч та $25 тисяч.

заступник Міністра соціальної політики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Костянтин Кошеленко та Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна

На Вінниччині впроваджують пілотний проєкт з електронного кейс-менеджменту у соціальній сфері

Будь-яка послуга повинна бути максимально доступною для людей. Наразі інформаційні технології використовують в усіх сферах, у тому числі в соціальному захисті. 

учасники онлайн-зустрічі

Досягнення Вінниччини у сфері цифровізації представили на онлайн зустрічі в рамках Проєкту «Україна-Молдова-шлях до Євросоюзу»

Основні завдання, виклики та досягнення Вінниччини у сфері цифровізації представили на онлайн зустрічі в рамках Проєкту «Україна-Молдова-шлях до Євросоюзу». 

Зображення з написом "Як за допомогою дашборду НСЗУ знайти доступні ліки?"

Цифрові сервіси покращують доступ до медичної допомоги та ліків

У Національній службі здоров'я України нагадали, як за допомогою дашборду “Електронна карта місць відпуску лікарських засобів за еРецептом” знайти ліки та медвироби, які підлягають реімбурсації (тобто, є для пацієнтів безоплатними або за часткову доплату).

Сторінка 1 із 5