засідання Громадської ради при облдержадміністрації

У пресцентрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної військової адміністрації відбулось чергове засідання правління Громадської ради при облдержадміністрації.

люди в залі

Про дорадництво в аграрній сфері та важливість національно-патріотичного виховання дітей та молоді говорили члени Громадської ради при облдержадміністрації під час чергового засідання правління.

Для новостворених інститутів громадського суспільства, які потребують менторської підтримки, Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОВА провів воркшоп «Станьмо лідерами змін».

Сьогодні, 18 липня, у актовій залі Комунального закладу вищої освіти «Вінницька академія безперервної освіти» відбулись урочисті заходи з нагоди першої річниці створення Вінницького полку Бойового Братерства України.

Сьогодні, 18 липня, у філії Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки імені Валентина Отамановського відбувся круглий стіл «Медична гуманітарна допомога в реаліях війни: співпраця з благодійними та громадськими організаціями».

Сьогодні, 27 червня, до 27-ї річниці прийняття Конституції України у філії Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки імені Валентина Отамановського відбувся круглий стіл «Конституція України: від витоків до сьогодення».

Напрацювати практичні заходи і кроки для співпраці влади і громади Вінниччини задля посилення підтримки Збройних Сил України, інших силових структур, підрозділів територіальної оборони, внутрішньо переміщених осіб, найбільш вразливих, незахищених верств населення, а також для активізації національно-патріотичного виховання дітей та молоді – головна мета проєкту.

25 квітня у читальній залі Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки імені Валентина Отамановського відбувся круглий стіл «Диктатори кремля: злочини проти української нації». 

У Вінниці вже декілька місяців працює Гуманітарний хаб для ВПО з інвалідністю, який створено за ініціативи ВМГО «Паросток» та за підтримки донорів, благодійників і волонтерів. Про досягнення та виклики, з якими зіштовхуються відвідувачі та фахівці Гуманітарного хабу, розповідає голова правління ГО «Паросток», авторка ідеї створення хабу Ірина Саранча.

У м. Вінниці на базі ВМГО «Паросток» з 2022 року працює Гуманітарний хаб для ВПО з інвалідністю Вінницької громади, в якому безкоштовно надаються важливі соціальні послуги та гуманітарна підтримка. Волонтери Гуманітарного хабу є слухачами різноманітних історій від ВПО, які звертаються по допомогу. Пропонуємо вашій увазі дві історії, які найбільш повно розкривають позитивний досвід діяльності хабу для ВПО.

Сьогодні, 9 січня, представники Вінницької обласної організації ветеранів України та Благодійного фонду «Фонд підтримки і розвитку України» відвідали Комунальний заклад «Вінницька спеціальна школа для дітей з порушеннями інтелектуального розвитку», де з нагоди Нового 2023 року та Різдва Христового подарували вихованцям закладу новорічні подарунки.

Сьогодні, 6 грудня, з ініціативи Вінницької обласної асоціації ветеранів силових структур України та Вінницької обласної організації ветеранів України до Дня Збройних Сил України у філії Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки імені Валентина Отамановського відбувся круглий стіл «Збройні Сили України – гарант безпеки і миру».

23 листопада Вінницька міська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток» презентувала роботу «Гуманітарного хабу Вінницької громади для ВПО з інвалідністю».

Сьогодні, 1 листопада, у великій залі Вінницького обласного молодіжного центру «KVADRAT» за участю дітей, учнівської та студентської молоді Вінниччини відбувся ювілейний ХХ-й Обласний національно-патріотичний фестиваль мистецтв «Сурми звитяги».

Одним із найважливіших атрибутів державності, гарантом безпеки та свободи України є її Збройні сили. Сьогодні вони стримують ворога в Донецькій та Луганській областях, а також готові до виконання поставлених завдань скрізь, де в цьому виникне потреба.

Історію та деталі акції на пресконференції у пресцентрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації розповіла мати Героя Небесної Сотні Максима Шимка, представниця громадської організації «Родина Героїв Небесної Сотні» Зоя Кузьменко.

У Вінницькому обласному молодіжному центрі «Квадрат», 22 грудня, відбулась вже традиційна для Вінниччини всеукраїнська передноворічна акція «Різдвяний вінок для Героя».

Сторінка 1 із 10