Соціальна підтримка

Начальник Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Олена Корчака

Особливості перерахунку та виплати субсидій і пільг на оплату житлово-комунальних послуг в неопалювальному сезоні

В офіційному медіацентрі обласної військової адміністрації відбувся брифінг начальника Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Олени Корчаки.

Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна, Віцепрем’єр-міністр України-Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук та учасники засідання

Ірина Верещук взяла участь у розширеному засіданні Коордцентру з підтримки цивільного населення при Вінницькій ОВА

7 червня відбулося розширене засідання Координаційного центру з підтримки цивільного населення при Вінницькій ОВА за участі Віцепрем’єр-міністра України-Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук.

Заступник Начальника ОВА Сергій Здітовецький та Голова Вінницької обласної організації Товариства Червоного Хреста України Сергій Глухенький

Вінниччина підписала Меморандум про співпрацю із обласною організацією Товариства Червоного Хреста України

4 червня  підписано Меморандум про взаєморозуміння між Вінницькою обласною військовою адміністрацією і Вінницькою обласною організацією Товариства Червоного Хреста України.

діти під час майстер-класу

У Вінницькій обласній дитячій клінічній лікарні влаштували свято для маленьких пацієнтів

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей лікарі Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні  спільно із «Школою Супергероїв» організували для дітей різноманітні майстер-класи. Зокрема, родзинкою заходу став концерт від учнів, які навчаються у міських школах мистецтв. 

напис на білому фоні "Брифінг Першого заступника Начальника ОВА Наталі Заболотної"

Брифінг Першого заступника Начальника ОВА Наталі Заболотної щодо впровадження патронатної форми виховання на Вінниччині

В офіційному медіацентрі Вінницької ОВА відбувся брифінг Першого заступника Начальника ОВА Наталі Заболотної. Посадовиця надала повну інформацію про патронатну форму виховання, а також розповіла хто може бути патронатним вихователем та що для цього потрібно. 

Народна депутатка України Ірина Борзова та діти з рюкзаками у залі

Діти ВПО, які навчаються на Вінниччині, отримують рюкзаки та шкільне приладдя за підтримки американських партнерів

Діти внутрішньо переміщених осіб, які навчаються у школах Вінниці та області, продовжують отримувати ортопедичні рюкзаки з навчальним приладдям від американських партнерів.

Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна та учасники апаратної наради

Розвиток молодіжної політики, сімейних форм виховання та медицини, підтримка захисників і ВПО,  - пріоритети соціально-гуманітарної сфери Вінниччини

Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна провела апаратну нараду, на якій підбили підсумки роботи та визначили нові завдання для структурних підрозділів ОВА й служб соціально-гуманітарної сфери Вінниччини.

начальник Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Олена Корчака

Якісні послуги, мобілізація коштів, верифікація виплат. Пенсійники Вінниччини підбили підсумки роботи

Підсумки роботи за 3 місяці поточного року підбили в Пенсійному фонді Вінниччини. Виїзне засідання колегії при начальнику Головного управління Фонду області провели на базі Бершадської громади за участю членів колегії, керівників структурних підрозділів та Сервісних центрів Пенсійного Фонду області.

Військовий та військова, а також номер "Єдиної ветеранської політики"

Міністерство у справах ветеранів України запровадило для ветеранів війни «Єдину ветеранську лінію» - 0 800 505 217

Для ветеранів війни і членів їхніх сімей, родин загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України Міністерством у справах ветеранів України запроваджена «Єдина ветеранська лінія».

Начальник ОВА Сергій Борзов, Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна, заступник Начальника ОВА Андрій Кавунець разом з Секретарем Ясської повітової ради Лакраміоарою Вернікою-Даскалеску

Вінниччину з робочим візитом відвідала Секретар Ясської повітової ради Лакраміоара Верніка-Даскалеску

Начальник ОВА Сергій Борзов провів офіційну зустріч із Секретарем Ясської повітової ради Лакраміоарою Вернікою-Даскалеску, яка прибула до Вінниччини з робочим візитом.

спікер

Як пройти МСЕК: усе, що потрібно знати військовим, ветеранам війни, членам їх сімей, а також цивільним

Медико-соціальна експертиза - це обов’язковий етап для отримання статусу особи з інвалідністю в Україні. Ця процедура проводиться особам, які звертаються для встановлення інвалідності за направленням закладу охорони здоров’я. 

Сторінка 1 із 8