Про затвердження Порядку стажування громадян з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби, в Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької обласної державної адміністрації

Повна назва документа державного планування: обласна Програма розвитку лісового і мисливського господарства в лісах, які надані в постійне користування Вінницькому обласному комунальному спеціалізованому лісогосподарському підприємству «Віноблагроліс»,  підвищення лісистості  і  озеленення населених пунктів області  та використання об’єктів тваринного світу у  культурно-освітніх та виховних цілях на 2024 - 2028 роки.

 Повна назва документа державного планування: ОБЛАСНА ПРОГРАМА розвитку лісового і мисливського господарства в лісах, які надані в постійне користування Вінницькому обласному комунальному спеціалізованому лісогосподарському підприємству „Віноблагроліс”,  підвищення лісистості  і  озеленення населених пунктів області  та використання об’єктів тваринного світу у  культурно-освітніх та виховних цілях на 2024 - 2028 роки.

11 вересня 2023 року розпочалось публічне громадське обговорення щодо проведення інформаційного аудиту Вінницької обласної військової адміністрації у 2023 році, відповідно до наказу Начальника обласної військової адміністрації від 06 вересня 2023 року № 1182 «Про проведення інформаційного аудиту наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних у 2023 році».

06 липня 2023 року розпочалось публічне громадське обговорення проєкту наказу Начальника обласної військової адміністрації «Про відзначення на Вінниччині Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України».

05 липня 2023 року розпочалось публічне громадське обговорення проєкту наказу Начальника обласної військової адміністрації «Про відзначення на Вінниччині Дня Української Державності».

 31 березня 2023 року розпочалось публічне громадське обговорення проєкту наказу Начальника обласної військової адміністрації «Про затвердження плану заходів на 2023 і 2024 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року».

Антикорупційна програма – це комплексний антикорупційний документ, що визначає процес управління корупційними ризиками з урахуванням ідентифікованих в організації корупційних ризиків та державної антикорупційної політики.

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про публічне громадське обговорення проєкту наказу Начальника обласної військової адміністрації «Про затвердження плану заходів щодо реалізації у Вінницькій області до 2024 року Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2021-2026 роки»

28 грудня 2022 року розпочалось публічне громадське обговорення проєкту наказу Начальника обласної військової адміністрації «Про відзначення на Вінниччині Дня Соборності України».

5 грудня 2022 року розпочалось публічне громадське обговорення проєкту наказу Начальника обласної військової адміністрації «Про заходи до Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та м. Севастополя у 2023 році».

02 грудня 2022 року розпочалось публічне громадське обговорення щодо визначення пріоритетних об’єктів інформаційного аудиту у 2022 році, відповідно до наказу Начальника обласної військової адміністрації від 02 грудня 2022 року № 2698 «Про проведення інформаційного аудиту наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних у 2022 році».

23 листопада 2022 року розпочалось публічне громадське обговорення проєкту наказу Начальника обласної військової адміністрації «Про затвердження орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю у 2023 році».

21 жовтня 2022 року розпочалось публічне громадське обговорення проєкту наказу директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної військової адміністрації «Про затвердження Плану заходів з реалізації у 2023 році Департаментом Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Вінницькій області на 2022–2025 роки, затвердженої рішенням 14 сесії Вінницької обласної Ради 8 скликання від 26 листопада 2021 року № 265».

З 25 листопада 2021 року управління у справах національностей та релігій обласної державної адміністрації розпочинає публічне громадське обговорення Плану заходів до 2023 року з реалізації Стратегії сприяння реалізації прав і можливостей осіб, що належать до ромської національної меншини, в українському суспільстві на період до 2030 року.

04 жовтня 2021 року Департамент соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації розпочинає публічне громадське обговорення проєкту розпорядження Голови обласної державної адміністрації «Про затвердження регіонального плану заходів на 2021 і 2022 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року».

 10 вересня 2021 року розпочалось публічне громадське обговорення проєкту наказу директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації «Про затвердження Порядку відшкодування та розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію у Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької обласної державної адміністрації». 

Інформація про публічне обговорення громадською радою при обласній державній адміністрації проєкту Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Вінницькій області на 2022–2025 роки

Інформація стосовно проведення консультацій з громадськістю у формі публічного громадського обговорення розміщена на офіційному вебсайті обласної державної адміністрації у підрубриці «Анонси консультацій» рубрики «Консультації з громадськістю» розділу «Громадянське суспільство»

Сторінка 1 із 5