8–9 жовтня 2025 року на міжнародній туристичній виставці «ТурЕКСПО» у Львові представники Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку обласної військової адміністрації провели серію презентацій туристичних продуктів Вінниччини.
Відвідувачам було представлено інформацію про «Туристичні магніти», найцікавіші локації та об’єкти гостинності області. Гості виставки із задоволенням брали участь в активностях туристичного стенду «Вінниччина: подорож за враженнями», зберігали контакти туристичних об’єктів і фотографувалися біля тематичної фотозони.
Найбільший інтерес у відвідувачів викликали палаци, крафтові майстерні та зелені садиби. Переважна більшість учасників виявила бажання відвідати наш рідний край, щоб краще пізнати його історію, традиції та особливості.
У межах виставки також відбулася участь у Міжнародному форумі туризму та гостинності, під час якого експерти презентували найуспішніші туристичні проєкти України, зокрема «Шляхами трипільської праматері» та «Camino Podolico», що реалізуються на території області.
Перша частина форуму була присвячена обговоренню питань інклюзії як конкурентної переваги, ролі туризму в меморіалізації війни за незалежність України, а також впливу інфлюєнсерів і медіа на популяризацію туристичних об’єктів. У другій частині увага зосереджувалася на дискусіях щодо інвестицій, розвитку й реконструкції туристичних об’єктів, нових форматів роботи готельного бізнесу, а також гастрономічного та медичного туризму.
Після дискусій представники регіонів, експерти та іноземні партнери обмінювалися досвідом і обговорювали нові тенденції у сфері туризму.
Захід став не лише міжнародною платформою для популяризації туристичного потенціалу Вінниччини, а й дав учасникам новий досвід і бачення розвитку туристичної галузі відповідно до сучасних трендів та викликів.