Сьогодні заступник начальника ОВА (CDTO) Андрій Кавунець провів онлайн-зустріч із представниками територіальних громад області, під час якої обговорили питання заповнення індексу цифрової трансформації.
Із початку жовтня в Україні розпочалося вимірювання рівня цифрової трансформації регіонів та громад. Його головна мета — оцінити ефективність впроваджених цифрових рішень на місцях і визначити рівень цифрової культури громадян.
У ході зустрічі представниця програми EGAP Тетяна Третьякова ознайомила учасників із головними аспектами заповнення індексу. Він охоплює 9 ключових напрямків, серед яких:
- інституційна спроможність;
- розвиток мережі ЦНАП;
- цифрова освіта;
- режим «без паперів»;
- доступність базових електронних послуг тощо.
Тетяна Третьякова також підкреслила, що надзвичайно приємно бачити активне долучення громад Вінниччини до цього процесу, адже цифрова трансформація є надзвичайно важливою для розвитку регіонів.
Наразі у Вінницькій області спостерігається середній та високий рівень заповнення індексу.
Заступник начальника ОВА (CDTO) Андрій Кавунець зауважив, що заповнення індексу цифрової трансформації громад за підсумками третього кварталу 2025 року триватиме до 31 жовтня 2025 року.
«Важливо, щоб громади системно підходили до цього процесу, адже результати дозволять проаналізувати рівень цифровізації як у кожній окремій громаді, так і в цілому по Україні. Зокрема, відстежити власну динаміку та виявити проблемні питання, а також визначити напрямки подальшого розвитку», - резюмував Андрій Кавунець.