Сьогодні, в прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації відбулась прес-конференція присвячена формуванню системи громадського здоров’я та проведення в області, з нагоди Всесвітнього дня здоров’я, тижня громадського здоров’я
- Останні новини
