За цей час простір соляної терапії став для учасника бойових дій більше, ніж бізнесом. Від самого початку цей проєкт покликаний підтримати тих, хто після війни повертається до цивільного життя і потребує підтримки. Зокрема, діють пільгові програми для ветеранів, внутрішньо-переміщених осіб, сімей з дітьми та пенсіонерів.
Сергій Сушак став на захист країни на початку повномасштабного вторгнення. Спочатку служив у 24-му прикордонному загоні, а згодом - у 15-му мобільному «Сталевий кордон» на посаді навідника мінометного розрахунку.
Звільнившись із війська після двох років служби, ветеран наважився втілити свою давню бізнес-ідею в життя. Реалізувати проєкт допомогла державна грантова програма «Власна справа». Сергій Сушак виграв грант і отримав 1 млн гривень. Решту фінансування залучив з кількох інших фондів.
У центрі облаштовано дві кімнати, де встановлено сучасне спеціальне обладнання - галогенератор. У просторі панує атмосфера релаксу та емоційного відновлення. Тож людина не лише дихає мікрокліматом соляної кімнати, а й отримує можливість відпочити та відчути спокій, безпеку.
У центрі подбали і про комфорт для дітей - для них облаштували окремий ігровий простір.
Оскільки Центр галотерапії облаштований у підвальному приміщенні, підприємець подбав про безбар’єрний доступ. Для людей, які користуються кріслом колісним, встановив спеціальний підйомник.
На досягнутому Сергій Сушак не зупиняється. У планах - нові соціальні ініціативи, аби процедури соляної терапії стали доступнішими для більшої кількості ветеранів, їхніх родин та всіх, хто потребує відновлення.
Деталі у сюжеті.

