Директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікаційз з громадськістю ОВА Світлана Юзвак та учасники воркшопу

Воркшоп для представників інститутів громадського суспільства Вінниччини пройшов сьогодні в Офіційному медіацентрі Вінницької обласної військової адміністрації

Перший заступник начальника ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області Олександр Сорочан

Олександр Сорочан зазначив, що у 2023 році на Вінниччині було зареєстровано 8 випадків отруєння грибами. Серед постраждалих – одна дитина. У 2024 році зафіксовано один сімейний випадок – постраждали батько і дитина. Вони приготували і вживали в їжу гриби, які знайшли на подвір’ї.

Директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОВА Світлана Юзвак разом з журналістками Аріною Кантоністовою й Мариною Тепленко

8 липня Директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОВА Світлана Юзвак зустрілася з членами Вінницької обласної організації журналістів, відомими журналістками Аріною Кантоністовою та Мариною Тепленко.

Начальник управління спорту та рухової активності Департаменту гуманітарної політики Вінницької ОВА Наталія Токар

В офіційному медіацентрі ОВА відбувся спільний пресбрифінг начальника управління спорту та рухової активності Департаменту гуманітарної політики Вінницької ОВА Наталії Токар та Майстра спорту України з легкої атлетики, тренера Вадима Адамчука

Перший заступник начальника ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області Олександр Сорочан

В офіційному медіацентрі ОВА відбувся брифінг Першого заступника начальника ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області Олександра Сорочана 

На Вінниччині стартувала реєстрація на 7-й Всеукраїнський забіг «Шаную воїнів, біжу за героїв України». Забіг присвячений Дню пам'яті Захисників України, який відзначається 29 серпня. Цьогоріч він відбудеться 31 серпня.

Учасники круглого столу

У відділі новітніх технологій, економічних і юридичних наук Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки імені Валентина Отамановського за сприяння Вінницької обласної асоціації ветеранів силових структур України відбувся тематичний круглий стіл до 28-ї річниці Конституції України.

спікер за трибуною

В офіційному медіацентрі ОВА відбувся брифінг лікаря-анестезіолога обласної дитячої лікарні Марини Синичків. Під час брифінгу йшлося про причини та наслідки дитячих травм під час літніх канікул.

спікер за трибуною

В офіційному медіацентрі ОВА  відбувся щотижневий брифінг речниці АТ «Вінницяобленерго» Юлії Великотрав. Аналізуючи  поточний стан енергосистеми, спікерка зазначила, що минулого тижня  держава-терорист завдала вже сьомого з  березня місяця масованого удару по енергооб’єктах України.

спікери

В офіційному медіацентрі ОВА відбувся брифінг заступника начальника відділу комплектування Могилів-Подільського прикордонного загону Ярославни Марусяк та начальника служби кінологічного забезпечення Олексія Федорова.

Нарада обласної комісії з реабілітації при облдержадміністрації

Під час чергового 20 засідання обласної комісії з реабілітації при облдержадміністрації розглянуто 102 заяви про визнання особи реабілітованою або потерпілою від репресій та відповідний пакет документів. З них 5 заяв розглянуто на прохання Національної комісії з реабілітації. Відповідний пакет документів надано обласною комісія з реабілітації при Миколаївській облдержадміністрації.

Сторінка 1 із 43