Директор Вінницького обласного центру зайнятості Галина Скоковська

Під час брифінгу в офіційному медіацентрі обласної військової адміністрації директор Вінницького обласного центру зайнятості Галина Скоковська поінформувала про активні програми служби зайнятості для роботодавців. 

напис "Міжнародний День визволення в'язнів нацистських концтаборів"

Цей день пам’яті був затверджений для вшанування пам’яті бранців нацистського концентраційного табору Бухенвальд, які 11 квітня 1945 року підняли повстання і того ж дня були звільнені солдатами Третьої армії США. Саме вони відкрили для світу ще один приклад масштабного злочину проти людства, вчиненого нацистами. 

Начальник служби у справах дітей Вінницької ОВА Тетяна Дорош

10 квітня в офіційному медіацентрі обласної військової адміністрації відбувся брифінг начальника Служби у справах дітей ОВА Тетяни Дорош. Під час брифінгу мова йшла про роль патронатних сімей, зокрема, у Вінницькій області. 

Речник Повітряних Сил  ЗСУ Ілля Євлаш

В офіційному медіацентрі ОВА  відбулася зустріч-знайомство представників медіа з новим речником Повітряних Сил Збройних Сил України Іллею Євлашом. Під час брифінгу він розповів про принципи роботи з медіа Вінницької області. 

напис на білому тлі з назвою брифінгу

Напередодні Всесвітнього  дня здоровʼя  в офіційному медіацентрі обласної військової адміністрації  відбувся брифінг директора Вінницького обласного центру контролю і профілактики хвороб Ігоря Матковського. 

Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна

В офіційному медіацентрі Вінницької ОВА відбувся брифінг Першого заступника Начальника ОВА Наталі Заболотної. Посадовиця надала повну інформацію про роботу Яришівського психоневрологічного будинку-інтернату.

Представник Національної ради з питань телебачення та радіомовлення у Вінницькій області Вадим Мазурик

Під час брифінгу в офіційному медіацентрі обласної військової адміністрації представник Національної ради з питань телебачення та радіомовлення у Вінницькій області Вадим Мазурик підсумував результати функціонування Закону України «Про медіа» впродовж року.

Речниця ГУ ДСНС у Вінницькій області Оксана Урбанська

25 березня під час брифінгу в офіційному медіацентрі обласної військової адміністрації, речниця ГУ ДСНС у Вінницькій області Оксана Урбанська розповіла про події, що відбулися в області протягом минулого тижня.

Завідувачка інформаційно-аналітичним відділом НКП Вінницький обласний клінічний фтизіопульмонологічний центр Ніна Гончар

Напередодні Всеукраїнського дня боротьби з туберкульозом в офіційному медіацентрі обласної військової адміністрації відбувся брифінг завідувачки інформаційно-аналітичним відділом НКП Вінницький обласний клінічний фтизіопульмонологічний центр Ніни Гончар.

Заступник начальника відділу організації прикордонної служби Могилів-Подільського прикордонного загону підполковник Олег Коваленко

В офіційному медіацентрі обласної військової адміністрації 21 березня відбувся брифінг заступника начальника відділу організації прикордонної служби Могилів-Подільського прикордонного загону підполковника Олега Коваленка.

Заступниця директорки Департаменту охорони здоров'я та реабілітації ОВА Тетяна Бондаренко

В офіційному медіацентрі обласної військової адміністрації відбувся брифінг заступниці директорки Департаменту охорони здоров'я та реабілітації ОВА Тетяни Бондаренко.

Члени Громадської ради під час засідання

На черговому засіданні правління члени Громадської ради при облдержадміністрації обговорили можливі кандидатури для подання на нагородження Почесною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною», яке відбудеться до Дня Незалежності України.

Заставка до брифінгу директора Вінницького обласного центру контролю та профілактики хвороб Ігоря Матковського

Про те, які заходи вживають на Вінниччині з протидії гострому вірусному гепатиту А, епідемія якого спостерігалась в області восени 2023 року, поінформував директор Вінницького обласного центру контролю та профілактики хвороб Ігор Матковський під час брифінгу в офіційному медіацентрі ОВА.

Сторінка 1 із 40

Директор Департаменту

ЮЗВАК Світлана Юріївна

Іконка геолокація

Адреса: вул. Театральна, 14,
м. Вінниця, 21100

Іконка телефон

Телефон: (0432) 52-09-92

"Гаряча лінія" Департаменту:

Іконка телефон

Телефон: (0432) 52-09-92