В українській історії багато трагічних сторінок. Напевно, немає жодної родини, яка б не була дотичною до проблематики політичних репресій в Україні. Це дуже болюча тема. Втім, це частина нашої історії, і, на жаль, нашого сьогодення також.

Сьогодні ми вшановуємо жертв геноциду кримськотатарського народу.

79 років тому з 18 травня за лічені дні радянська влада вигнала з півострова Крим майже 200 тисяч людей.

«Налагоджуємо партнерство та працюємо на Перемогу» – під такою назвою сьогодні, у рамках Тижня Відкритого Уряду, відбувся круглий стіл, організований Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної військової адміністрації спільно з Громадською радою при облдержадміністрації.

Начальник ОВА Сергій Борзов провів зустріч з представником Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Вінницькій області Вадимом Мазуриком.

Після перемоги у російсько-українській війні наша держава та український народ отримають нове державне свято перемоги над рашизмом – сучасним нацизмом, що об’єднає все суспільство.

Директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної військової адміністрації Світлана Юзвак разом з представником Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Вінницькій області Вадимом Мазуриком провели робочу зустріч з керівниками друкованих медіа Вінниччини

З нагоди 37-ї річниці Чорнобильської катастрофи в області віддають шану тим, хто зробив вагомий внесок у справу подолання наслідків аварії на ЧАЕС та захистив Україну і світ від руйнівної дії радіації.

25 квітня у читальній залі Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки імені Валентина Отамановського відбувся круглий стіл «Диктатори кремля: злочини проти української нації». 

Сьогодні, 21 квітня, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної військової адміністрації Світлана Юзвак разом з представником Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Вінницькій області Вадимом Мазуриком провели робочу зустріч з керівниками та журналістами вінницьких онлайн-медіа.

13 квітня в пресцентрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної військової адміністрації відбулось чергове засідання правління Громадської ради при облдержадміністрації.

Цього року виповнюється 90 років трагедії Голодомору.

Начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов, разом з Першим заступником Наталею Заболотною та очільниками профільних департаментів і служб ОВА взяли участь в онлайн засіданні Організаційного комітету з підготовки і проведення заходів, у зв’язку з 90-ми роковинами Голодомору 1932—1933 років в Україні за участі Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука.

Сьогодні, 28 березня, у пресцентрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної військової адміністрації відбулося чергове 15 засідання обласної комісії з реабілітації на якому розглянуто 104 заяви про визнання осіб реабілітованими від репресій.

Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти оголосило прийом конкурсних пропозицій на здобуття стипендій Президента України для молодих майстрів народного мистецтва на 2023 рік.

  1. Попри воєнні дії Департамент забезпечив виконання більшості заходів Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Вінницькій області
  2. Наше завдання – вигнати ворога з рідної землі і завершити цю війну назавжди, - доброволець Володимир, який приєднався до бригади «Сталевий кордон»
  3. 19-річний військовий з Гнівані Володимир Підкапка отримав почесний нагрудний знак «Сталевий хрест» від Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного
  4. Громадська рада при облдержадміністрації анонсувала проведення круглого столу до Дня українського добровольця
  5. На Вінниччині вшанували пам'ять Великого Кобзаря
  6. Держкомтелерадіо оголосив прийом заявок на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
  7. Провал бліцкригу: битва за Київ, оборона Маріуполя – знакові тактичні епізоди повномасштабної війни
  8. Виконання української формули миру дасть змогу перейти до дипломатичної фіксації завершення війни – Президент
  9. Викривай маніпуляцію - долай ворога! - МКІП
  10. Це наш рік незламності! Від лютого - до лютого. Вистояли – переможемо! – Сергій Борзов

Сторінка 1 із 31

Директор Департаменту

ЮЗВАК Світлана Юріївна

 

Адреса: 21100, м. Вінниця,

вул. Театральна, 14

Телефон: (0432) 52-09-92

E-mail: [email protected]

"Гаряча лінія" Департаменту

Телефон: (0432) 52-09-92