Начальник ОВА Сергій Борзов

При обласній військовій адміністрації працює робоча група «Прозорість та підзвітність».

Як зазначив Начальник ОВА Сергій Борзов під час брифінгу, її головне завдання – зробити усе можливе, аби використання державних та бюджетних коштів було доцільним і повністю прозорим.

У  шести населених пунктах Вінницької області  встановлено передавачі цифрового багатоканального мультиплексу МХ-7, що має загальнонаціональне покриття

«МХ-7 – це дуже важлива для держави історія, тому що йдеться про те, щоби держава отримувала можливості зміцнювати інформаційну безпеку, поширювати якісний контент для глядачів.

учасники церемонії покладання квітів

Вінниччина сумує… Керівники області та міста Вінниці, військовослужбовці, духовенство, представники організацій та установ, учнівської молоді і студентства поклали квіти, колоски і лампадки до пам’ятного знаку жертвам Голодомору.

Управлінням  Державної міграційної служби України у Вінницькій області проведено оптимізацію районних секторів УДМС

Про те, як вплине реорганізація на якість надання послуг, розповів сьогодні під час брифінгу в офіційному медіацентрі обласної військової адміністрації начальник Управління Державної міграційної служби України у Вінницькій області Борис Наливайко.

Директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОВА Світлана Юзвак

Сьогодні директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОВА Світлана Юзвак зустрілася зі студентами-журналістами, які навчаються на другому курсі Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського.

учасники форуму "Я змінюю"

Регіональний Форум Громадських Ініціатив «Я Змінюю!»  зібрав сьогодні  у Вінниці представників ІГС задля спільного пошуку шляхів вирішення ключових проблем співпраці органів державної влади та місцевих громад Вінниччини.

засідання Громадської ради при облдержадміністрації

У пресцентрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної військової адміністрації відбулось чергове засідання правління Громадської ради при облдержадміністрації.

Начальник ОВА Сергій Борзов та нагороджені тренери, спортсмени та провідні діячі, фахівців галузі фізичної культури та спорту

Сьогодні Начальник ОВА Сергій Борзов відзначив тренерів, спортсменів, а також провідних діячів та фахівців галузі фізичної культури та спорту за багаторічну плідну працю, любов до спорту та високі досягнення на міжнародній арені.

Заступниця директорки Департаменту охорони здоров'я та реабілітації ОВА Тетяна Бондаренко

В офіційному медіацентрі обласної військової адміністрації 7 листопада відбувся брифінг заступниці директорки Департаменту охорони здоров'я та реабілітації ОВА Тетяни Бондаренко.

Сторінка 1 із 35

Директор Департаменту

ЮЗВАК Світлана Юріївна

Іконка геолокація

Адреса: вул. Театральна, 14,
м. Вінниця, 21100

Іконка телефон

Телефон: (0432) 52-09-92

"Гаряча лінія" Департаменту:

Іконка телефон

Телефон: (0432) 52-09-92