Обласною комісією з реабілітації при обласній військовій адміністрації розглянуто 110 заяв про визнання особи реабілітованою чи потерпілою від репресій

Сьогодні, 21 липня, в режимі онлайн відбулося засідання обласної комісії з реабілітації, на якому розглянуто 110 заяв про визнання особи реабілітованою чи потерпілою від репресій. Від Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної військової адміністрації в засіданні взяла участь директорка Департаменту Світлана Василюк.

Члени обласної комісії з реабілітації розглянули на засіданні  заяви та відповідний пакет документів до них, поданих представником Українського інституту національної пам’яті Валерієм Лацибою про визнання осіб реабілітованими чи потерпілими від репресій.

За результатами обговорення та наступного голосування найближчим часом будуть підготовлені відповідні обґрунтовані пропозиції стосовно кожної зі справ. Справи буде передано до Національної комісії з реабілітації для подальшого їх вирішення по суті.

 

Директор Департаменту

ЮЗВАК Світлана Юріївна

 

Адреса: 21100, м. Вінниця,

вул. Театральна, 14

Телефон: (0432) 52-09-92

E-mail: [email protected]

"Гаряча лінія" Департаменту

Телефон: (0432) 52-09-92