Законодавчими актами (Закон України «Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності», Закон України «Про дорожній рух») передбачено здійснення органами виконавчої влади погодження проектів щодо будівництва, реконструкції і ремонту автомобільних доріг, залізничних переїздів, комплексів дорожнього сервісу та інших споруд у межах смуги відведення автомобільних доріг або червоних ліній міських вулиць і доріг.

     Спрямування коштів субвенції на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах станом на 01.06.2020 року. 

           

 

            Кошти державного дорожнього фонду спрямовуються у вигляді субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого.

 

                                                                       

 

Для визнання безхазяйної дороги об’єктом комунальної власності органу місцевого самоврядування необхідно провести визначену законодавством процедуру взяття на облік безхазяйного нерухомого майна згідно умов та підстав, визначених статтею 335 Цивільного Кодексу України, Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.2015 року №1127 «Про затвердження Порядку державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

   Роботи на ділянці автомобільної дороги  с.Красне - с.Пеньківка О-02-03-05 (Вороновиця-Тиврів-Шаргород), протяжністю 5 км, наближуються до завершення.

    На відрізку автомобільної дороги місцевого значення О-02-03-05 «Вороновиця-Тиврів-Шаргород», (на межі Тиврівського та Шаргородського районів с. Красне- с. Пеньківка ) відремонтовано 5 із 10 км. дорожнього покриття. Загальна вартість ремонтних робіт 39,4 млн. грн.

                                            ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

 

                                                                        РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

                                      30 липня 2019 року                                             № 561

 

 

Про затвердження пріоритетних напрямів з відновлення автомобільних доріг

загального користування місцевого значення

 

Відповідно до пункту 8 статті 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з метою визначення пріоритетів у реалізації заходів з відновлення автомобільних доріг загального користування місцевого значення:

1. Затвердити пріоритетні напрями відновлення автомобільних доріг загального користування місцевого значення, що додаються.

2. Затвердити перелік автомобільних доріг загального користування місцевого значення та штучних споруд на них, відновлення яких проводитиметься в 2020-2022 роках, згідно з додатком 1, що додається.

3. Управлінню дорожнього господарства облдержадміністрації (О. Бабій), державному підприємству «Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області» (В. Костенко) забезпечити:

1) визначення до 01 серпня 2019 року окремих ділянок та їх протяжності, штучних споруд для проведення заходів з їх відновлення за результатами обстеження та оцінки транспортно-експлуатаційної якості стану автомобільних доріг загального користування місцевого значення, включених до переліку згідно з додатком 1;

2) до 01 вересня 2019 року формування та затвердження плану проектно-вишукувальних робіт для забезпечення відновлення автомобільних доріг загального користування місцевого значення,  визначених додатком 1;

3) проведення до 01 грудня 2019 року проектно-вишукувальних робіт згідно із затвердженим планом;

4) реалізацію, відповідно до державних будівельних норм та стандартів, заходів з відновлення автомобільних доріг загального користування місцевого значення.

 4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації В. Броварника.

 

               Голова обласної державної                                                           

                          адміністрації      

                                                                                                                             Валерій КОРОВІЙ

                                                                                                                 

                                                                                                                                  ЗАТВЕРДЖЕНО
                                                                                                                      Розпорядження голови

                                                                                                                         облдержадміністрації
                                                                                                            від 30 липня 2019 року № 561

                                                                          

 

За повідомленням гідрометеоцентру України, 28-29 січня на Вінниччині прогнозуються складні погодні умови передбачаються – значне коливання температури повітря, що зумовить утворення ожеледі на автомобільних дорогах та обмеження видимості.