На виконання Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 04 серпня 2021 року №883-р, в області здійснюється реалізація заходів щодо створення умов доступності транспорту та об’єктів транспортної інфраструктури для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

За підсумками проведених консультацій з органами місцевого самоврядування щодо розвитку та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення та комунальних доріг часто виникали питання щодо обстеження доріг, які не належать до мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення та не є комунальною властністю. З метою впорядкування дорожньої мережі Управління дорожнього госпорадства облдержадміністації зазначає наступне.

 

У 2021 році на ремонт та експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення передбачено 1465,9 млн грн, які спрямовано за напрямками:

 • капітальний ремонт 11-ти ділянок автомобільних доріг протяжністю 66,8 км (загальна вартість робіт 802,8 млн грн) та 8-ми мостів протяжністю 23,0 пог м (загальна вартість робіт 57,6 млн грн);
 • поточний середній ремонт 8-ми ділянок автомобільних доріг протяжністю 38,0 км (загальна вартість робіт 268,7 млн грн) та 2-х мостів 55 пог м (загальна вартість робіт 7,0 млн грн);
 • проектно - вишукувальні роботи – 6,9 млн грн;
 • вулиці і дороги комунальної власності у населених пунктах - 148,7 млн грн (146,1 тис м2 );
 • експлуатаційне утримання та дрібний поточний ремонт - 174,2 млн грн.

Використання коштів державного дорожнього фонду складає 1453,9 млн грн, або 99%.

Детальніше про реалізацію проєктів за посиланням:  Результати ремонтів 2020-2021

Обласною державною адміністрацією в рамках реалізації в області програми «Велике будівництво» проводиться робота з відновлення та розвитку мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення.

Для забезпечення безпечного руху транспортних засобів проводиться визначення першочергових ділянок автомобільних доріг загального користування місцевого значення для проведення у 2022 році робіт з поточного дрібного ремонту та заходів з експлуатаційного утримання. З цією метою на протязі січня 2022 року зазначене питання обговорюється з представниками територіальних громад області.

За 2021 рік до Управління адресовано 471 звернення громадян, з яких розглянуто 445.  За відповідний період 2020 року отримано 190 звернень громадян та опрацьовано 183. Переважна більшість звернень спрямовується до розгляду через Урядову «гарячу лінію».

13 січня по Вінницькій області і місту Вінниця на дорогах ожеледиця. Вдень сніг та мокрий сніг.

Такі погодні умови можуть призвести до порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг та вулиць, що становить 1 рівень загрози, жовтий

 

Новий рік – це рік нових можливостей, випробувань і очікувань. Від усієї душі бажаю вам великого людського щастя, міцного здоров’я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч.

Нехай прийдешній рік виправдає ваші добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим сім’ям. Нехай панують у ваших домівках мир, взаєморозуміння й любов.

Бажаю, щоб всi прикрощi i негаразди залишилися у старому роцi, а заповiтнi мрiї i бажання обов’язково здiйснилися. Нехай свята Нового року та Різдва Христового стануть початком нових здобутків  і  успіхів в ім’я добробуту та процвітання рідного краю, рідної України!

Щиро бажаю вам та вашим близьким мирного неба, міцного здоров'я, щастя, благополуччя та добра. Сподіваюсь, що ці чудові зимові свята будуть щедрими і радісними.

Щасливого Нового року! Веселого Різдва!

Внаслідок виходу активного циклону в Україні очікується ускладнення погодних умов:  27 грудня вдень в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях,впродовж 28 грудня у південних, вночі і у Вінницькій, Хмельницькій та Чернівецькій областях, вдень і у центральних та східних областях значні опади у вигляді снігу та мокрого снігу (приріст снігового покриву 10-20см.), Налипання мокрого снігу ; у південній частині, вдень і в центральних областях мокрий сніг та дощ, ожеледь; в Україні, крім західних та північних областей, пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини, снігові замети; на дорогах країни ожеледиця (1 рівень небезпечності, ЖОВТИЙ). Такі погодні умови можуть спричинити порушення руху транспорту та відключення енергозабезпечення  населених пунктів.

     На виконання Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 04 серпня 2021 року №883-р, в області здійснюється реалізація заходів щодо створення умов доступності транспорту та об’єктів транспортної інфраструктури  для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

 

 

Т У М А Н  - це природне явище, що досить часто спостерігається восени.  Особливо густий туман накопичується у низинах, біля річок, де видимість досягає менше 100 м.   В результаті різкого обмеження видимості збільшується кількість дорожньо-транспортних пригод на дорогах.

П А М ' Я Т А Й Т Е  :

 • Ваша увага і обережність є гарантією безпеки руху. Вибирайте швидкісний режим, який забезпечував би своєчасне гальмування перед перешкодою, яка з'явилася зненацька;
 • Мокре дорожнє покриття збільшує гальмівний шлях автотранспорту. Під час руху в колоні збільшіть дистанцію між автомобілями - не менше 50 м;
 • Користуйтесь протитуманними фарами;
 • Уважно слідкуйте за сигналами автомобілів, що рухаються попереду;
 • Не допускайте різкого гальмування без особливих на те причин;
 • При неможливості руху, плавно гальмуючи, займіть місце на узбіччі.

 

БУДЬТЕ УВАЖНІ ТА ОБЕРЕЖНІ В ДОРОЗІ !

На сьогодні завершено проєкт Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Молодіжна (від перехр. вул. Кармелюка до буд. №111) та проїзд до перехр. вул. Трипільська і Подільська в смт Літин, Літинського району, Вінницької області.

Працівники Управління дорожнього господарства пройшли тестування на платформі Дія.Цифрова освіта щодо визначення рівня цифрової грамотності. За загальними підсумками "Цифрограм для держслужбовців" державні службовці Управління показали високий рівень знань. Більш детальна інформація про платформи.

Дія.Цифрова освіта за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua/

На сьогодні завершено проєкт Капітальний ремонт дорожнього покриття дороги між населеними пунктами Сутиської ОТГ від селища Сутиски до с. Шершні, Тиврівського району, Вінницької області.

Вартість проєкту склала 7,7 млн грн.

Проєкт реалізовано за результатами проведеного обласною державною адміністрацією конкурсного відбору об’єктів комунальної власності у сфері дорожнього господарства та в рамках Національної програми «Велике будівництво».

08 листопада 2021 року за участі Голови обласної державної адміністрації    С. БОРЗОВА проведено засідання координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху.

На засідання запрошено керівників Служби автомобільних доріг у Вінницькій області, Державного підприємства «Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області», ДП «Вінницький облавтодор» ВАТ ДАК «Автомобільні дороги України», Подільського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки, УПП у Вінницькій області ДПП, управління превентивної діяльності ГУНП у Вінницькій області, голів районних державних адміністрацій.

З 15 по 21 листопада 2021 року в Україні буде проведено 2-й етап Тижня безпеки дорожнього руху, який покликаний привернути увагу суспільства до проблеми травматизму та смертності на українських дорогах і пошук шляхів їх подолання. У рамках Тижня проводиметься у дистанційному форматі.

Більше детальну інформацію про Тиждень можна отримати з наступних джерел:

На стадії завершення ремонтно-будівельні роботи по об’єкту: Капітальний ремонт дорожнього покриття та тротуарів по вул. Кутузова в  м. Хмільник Вінницької області». Вартість проєкту складає 24,746  млн  грн.

На стадії  завершення проєкт «Капітальний ремонт дорожнього покриття та тротуарів по вул. Гаврилюка в смт Крижопіль, Тульчинського району, Вінницької області (коригування)», вартістю 4175,00 тис. грн.

Виконавець робіт -  ФОП Томчук Наталія Валентинівна.

 1. НОВІ ПРАВИЛА ПОЇЗДОК МІЖ РЕГІОНАМИ: які документи потрібні
 2. Про реалізацію проєкту з капітального ремонту дороги комунальної власності у смт Крижопіль
 3. Про завершення реалізації проєкту з капітального ремонту дороги комунальної власності у с. Северинівка, Жмеринського району
 4. Про реалізацію проєкту з капітального ремонту дороги комунальної власності у м. Бар
 5. Про заходи з габаритно-вагового контролю
 6. Про внесення зміни до статті 7 Закону України "Про автомобільний транспорт" щодо організації пасажирських перевезень
 7. Про посилення габаритно-вагового контролю
 8. Про реалізацію проєкту з капітального ремонту доріг комунальної власності у с. Довжок, Жмеринського району
 9. Про реалізацію проєкту з капітального ремонту дороги комунальної власності у смт Турбів.
 10. Про реалізацію проєкту з капітального ремонту дороги комунальної власності у с. Качківка Могилів-Подільського району

Сторінка 1 із 9