25 квітня 2023 року начальник Управління дорожнього господарства А. Войтович та працівники Управління дорожнього господарства взяли участь у тренінгу у форматі відеоконференції щодо забезпечення належного технічного стану при утриманні автомобільних доріг загального користування.

24 лютого 2023 року начальник Управління дорожнього господарства Артем ВОЙТОВИЧ на 37 пленарному засіданні обласної Ради 8 скликання поінформував депутатський корпус про стан реалізації проєктів з відновлення  доріг місцевого значення у 2022 році та плани на 2023 рік.

17 лютого 2023 року, під головуванням начальника Управління дорожнього господарства Артема Войтовича та заступника начальника Управління  Олександра Зубика,  відбулась нарада за участю перевізників та громадських організації.

Управлінням дорожнього господарства Вінницької обласної військової адміністрації відповідно до Наказу Міністерства інфраструктури України від 07 липня 2022 року №493 «Про затвердження Типової форми місцевих правил плавання для малих, спортивних суден і водних мотоциклів та використання засобів для розваг на воді», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 12 серпня 2022 року за №913/38249, здійснюється розроблення Місцевих правил плавання для малих, спортивних суден і водних мотоциклів та використання засобів для розваг на воді в Вінницькій області.

Заступником Начальника обласної військової адміністрації Олександром ПІЩИКОМ 02 лютого проведено оперативну нараду  з питань забезпечення безпеки руху транспорту на автошляхах в умовах сьогоднішнього ускладнення погодних умов.

Увага! 1 лютого, на території Вінницької області очікується шквалисте посилення вітру. Його пориви місцями сягатимуть 15-20 м/с, що відповідає першому рівню .
Водіїв закликають бути обачними на дорогах !

 

Про скасування оголошення з проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування

З початку року, за даними  регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» в межах обласних військових адміністрацій на територіях залізничних станцій, зупиночних платформах, перегонах та інших об’єктах інфраструктури, внаслідок наїзду залізничним рухомим складом, падіння з нього, ураження електричним струмом, отримали травми різного ступеня тяжкості 72 громадянина України, з них травмовані смертельно- 46 осіб.

Для покращення умов безперебійного та безпечного руху транспортних засобів на дорогах Вінницької області, визначення схеми оповіщення у випадках виникнення несприятливих погодних умов та надзвичайних ситуацій, переліку робіт по усуненню їх наслідків, а також координації спільної роботи  відповідальними виконавцями, обласною військовою адміністрацією затверджено ПОРЯДОК ВЗАЄМОДІЇ ПІДРОЗДІЛІВ при загрозі виникнення надзвичайних ситуацій, що спричинили порушення руху автомобільного транспорту на автомобільних дорогах загального користування Вінницької області,  в осінньо-зимовий період на 2022-2023 роки.

На виконання Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 04 серпня 2021 року №883-р, в області здійснюється реалізація заходів щодо створення умов доступності транспорту та об’єктів транспортної інфраструктури для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

За підсумками проведених консультацій з органами місцевого самоврядування щодо розвитку та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення та комунальних доріг часто виникали питання щодо обстеження доріг, які не належать до мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення та не є комунальною властністю. З метою впорядкування дорожньої мережі Управління дорожнього госпорадства облдержадміністації зазначає наступне.

 

У 2021 році на ремонт та експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення передбачено 1465,9 млн грн, які спрямовано за напрямками:

  • капітальний ремонт 11-ти ділянок автомобільних доріг протяжністю 66,8 км (загальна вартість робіт 802,8 млн грн) та 8-ми мостів протяжністю 23,0 пог м (загальна вартість робіт 57,6 млн грн);
  • поточний середній ремонт 8-ми ділянок автомобільних доріг протяжністю 38,0 км (загальна вартість робіт 268,7 млн грн) та 2-х мостів 55 пог м (загальна вартість робіт 7,0 млн грн);
  • проектно - вишукувальні роботи – 6,9 млн грн;
  • вулиці і дороги комунальної власності у населених пунктах - 148,7 млн грн (146,1 тис м2 );
  • експлуатаційне утримання та дрібний поточний ремонт - 174,2 млн грн.

Використання коштів державного дорожнього фонду складає 1453,9 млн грн, або 99%.

Детальніше про реалізацію проєктів за посиланням:  Результати ремонтів 2020-2021

Обласною державною адміністрацією в рамках реалізації в області програми «Велике будівництво» проводиться робота з відновлення та розвитку мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення.

Для забезпечення безпечного руху транспортних засобів проводиться визначення першочергових ділянок автомобільних доріг загального користування місцевого значення для проведення у 2022 році робіт з поточного дрібного ремонту та заходів з експлуатаційного утримання. З цією метою на протязі січня 2022 року зазначене питання обговорюється з представниками територіальних громад області.

Сторінка 1 із 9