ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТАНДЕМ-Ч» (ТОВ «ТАНДЕМ-Ч»), код ЄДРПОУ 33689778.

Місцезнадження суб'єкта господарювання, контактний номер телефону, адреса електронної пошти суб'єкта господарювання: 23700, Вінницька обл., Гайсинський р-н, м. Гайсин, вул. Б. Хмельницького, буд. 107,  тел. +(097) 942-16-67, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Місцезнаходження об'єкта/промислового майданчика: 23700, Вінницька обл., Гайсинський р-н, м. Гайсин, вул. Б.Хмельницького, буд. 107.

Мета отримання дозволу: має намір отримати дозвіл на викиди в атмосферне повітря. Діяльність не підлягає розробці ОВД.

Загальний опис об'єкта. Підприємство спеціалізується на виробництві висівок (борошна) з зернових культур на продаж іншим підприємствам для виробничих потреб. На виробничому майданчику знаходиться 12 джерел викиду, з них 5 організованих джерела викидів та 7 неорганізованих джерел викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

На підприємстві розміщено: циклон 4БЦШ-55 на завальній ямі, циклон 4БЦШ-55 на обладнані зерноочисного відділення, JET-фільтри на обладнані відділення дроблення, фільтр циліндричний типу ZEO-FCS на обладнані відділення розмелювання, циклон ЦОЛ-1 на 2-х бункерах, склади зберігання зерна – 2 од., пункт розвантаження готової продукції на борошновоз, пункт розвантаження готової продукції на автотранспорт, пункт відвантаження зернових відходів на автотранспорт – 2 од., майстерня.

Відомості щодо видів та обсягів викидів. Від джерел викиду в атмосферне повітря надходять такі основні забруднюючі речовини: речовини у вигляді суспендованих твердих частинок – 5,2044 т/рік, оксиди азоту (у перерахунку на діоксид азоту [NO+NO2]) – 0,002 т/рік, оксид вуглецю – 0,0026 т/рік,  залізо та його сполуки (у перерахунку на залізо) – 0,0141 т/рік, манган та його сполуки (у перерахунку на діоксид мангану) – 0,00062 т/рік.

Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва, -  що виконані або/та які потребують виконання. Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва, - що виконані або/та які потребують виконання – на підприємстві відсутні виробництва та устаткування, які підлягають до впровадження найкращих доступних технологій та методів керування.

Перелік заходів щодо скорочення викидів, що виконані або/та які потребують виконання Не передбачені. Викиди забруднюючих речовин від стаціонарних джерел підприємства не перевищують встановлені нормативи граничнодопустимих викидів відповідно до законодавства, тому заходи щодо скорочення викидів забруднюючих речовин не розробляються.

Дотримання виконання природоохоронних заходів щодо скорочення викидівЗаходи не передбачені.

Відповідність пропозицій щодо дозволених обсягів викидів законодавству. Викиди забруднюючих речовин відповідають вимогам законодавства.

Адреса держадміністрації з питань охорони навколишнього природного середовища, до якої можуть надсилатися зауваження та пропозиції громадськості щодо дозволу на викиди: Вінницька обласна військова адміністрація за адресою: 21050, Вінницька обл., м. Вінниця, вул. Соборна, 70, тел. (0800) 216 433, (0432) 32-25-35, 32-35-35, електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Строки подання зауважень та пропозицій – протягом 30 календарних днів з моменту виходу повідомлення.

Додаток 1. повідомлення.pdf

Додаток.2. оголошення.docx

Додаток3. газета.pdf