Банер. Стартує перший етап формування національного реєстру викидів

Як онлайн швидко та без зайвих витрат зареєструвати установки, розповіли представникам бізнесу у Міндовкіллі. Відомство вже створило відповідний сервіс на загальнонаціональній платформі ЕкоСистема https://eco.gov.ua/.

Як змінилася Програма «Енергодім», які можливості вона надає зараз і які документи необхідні для участі, який розмір гранту і як залучити додаткові кошти — на всі запитання фахівці Фонду енергоефективності відповіли під час семінарів, організованих для громад країни. Відбулося 13 таких зустрічей, які відвідали понад 500 представників органів місцевого самоврядування та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Відтепер суб’єкти господарювання для отримання дозволу на викиди замість двох документів розроблятимуть лише один – без втрати важливих для держави і громадськості даних.

Наглядова рада Фонду енергоефективності затвердила зміни до Програми «Енергодім», якими запровадила особливості реалізації пакету «А» (Легкий). Спрощений варіант пакету не має додаткових заходів і покликаний дати змогу якомога більшій кількості ОСББ якнайшвидше підвищити рівень енергонезалежності своїх будинків шляхом встановлення індивідуальних теплових пунктів.

З 9 липня Україна перейшла на новий порядок класифікації відходів. Він здійснюватиметься відповідно до Національного переліку відходів і Порядку класифікації відходів. Та враховуватиме Перелік властивостей, що роблять відходи небезпечними.

Про це під час онлайн-навчання для понад 200 представників бізнесу, бізнес-асоціацій та громадськості розповіли фахівці Міндовкілля. Вони надали покрокову інструкцію зі створення облікового запису в системі управління відходами на ЕкоСистемі та розказали правила користування електронним кабінетом.

Сторінка 1 із 14