ПІДПРИЄМСТВО «ПРОФСПІЛКОВЕ», ЗАСНОВАНЕ НА ВЛАСНОСТІ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ (скорочене найменування: ПІДПРИЄМСТВО ФПО «ПРОФСПІЛКОВЕ»; код ЄРДПОУ 30957838; юр. адр: 21036, Вінницька обл., м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, буд. 2; контактний номер телефону: (04342) 66-06-54; електрона пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.), повідомляє про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря для виробничого майданчика, що знаходиться за адресою: 21036, Вінницька обл., м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, буд. 2.

Мета отримання дозволу на викиди: отримання дозволу на викиди для існуючого об’єкту.

ПІДПРИЄМСТВО ФПО «ПРОФСПІЛКОВЕ» спеціалізується на наданні в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

Джерелами викиду забруднюючих речовин на виробничому майданчику є два газові котли.

Від джерел викидів виробничого майданчика в атмосферне повітря викидаються такі забруднюючі речовини (т/рік): оксиди азоту (у перерахунку на діоксид азоту [NO + NО2]) (0,28), азоту(1) оксид (N2O) (0,0004),  оксид вуглецю (0,32), метан (0,004), крім того, діоксид вуглецю (221,76).

Згідно з частинами 2 та 3 статті 3 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», до першої та другої категорії видів планованої діяльності та об’єктів, які можуть мати значний вплив на довкілля та підлягають оцінці впливу на довкілля даний виробничий майданчик ПІДПРИЄМСТВО ФПО «ПРОФСПІЛКОВЕ» не відноситься та не підпадає під оцінку впливу на довкілля.

На виробничому майданчику немає виробництв і технологічного устаткування, на яких повинні впроваджуватися найкращі доступні технології і методи керування. Заходи щодо скорочення обсягів викидів не плануються – викиди від обладнання не перевищують нормативних граничнодопустимих викидів, перевищення гігієнічних нормативів повітря населених місць на межі житлової забудови відсутні. Дотримання виконання природоохоронних заходів щодо скорочення викидів: заходи не передбачені. Пропозиції щодо дозволених обсягів викидів відповідають чинному законодавству.

Зауваження та пропозиції просимо надсилати в Вінницьку обласну військову адміністрацію за адресою: 21050 м. Вінниця, вул. Соборна 70, тел. 0 800 216 433, email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Зауваження та пропозиції приймаються до розгляду протягом 30 днів з дати опублікування інформації в газеті.

Додаток 1. оголошення.pdf

Додаток 2. повідомлення.docx

Додаток 2. газета.pdf