Повне та скорочене найменування суб’єкта господарювання: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АВСТРІЯ ДЖУС УКРАЇНА» (ТОВ «АВСТРІЯ ДЖУС УКРАЇНА»). Ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ: 37695570. Місцезнаходження суб’єкта господарювання: 21022, Вінницька обл., місто Вінниця, вулиця Сергія Зулінського, будинок 32, контактний номер телефону: +380432553601, +380432553678, адреса електронної пошти суб’єкта господарювання: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Місцезнаходження об’єкта/промислового майданчика: 21022, Вінницька обл., місто Вінниця, вулиця Сергія Зулінського, будинок 32.

Мета отримання дозволу на викиди: отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для існуючого об’єкта. Підприємство відноситься до третьої групи об’єктів за складом документів, у яких обґрунтовуються обсяги викидів, в залежності від ступеня впливу об’єкта на забруднення атмосферного повітря.

Відомості про наявність висновку з оцінки впливу на довкілля, в якому визначено допустимість провадження планованої діяльності, яка згідно з вимогами Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» підлягає оцінці впливу на довкілля: Діяльність ТОВ «АВСТРІЯ ДЖУС УКРАЇНА» не підлягає оцінці впливу на довкілля відповідно ст. 3 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля».

Загальний опис об’єкта (опис виробництв та технологічного устаткування): Підприємство спеціалізується на виробництві фруктових і овочевих соків (КВЕД 10.32). Також на підприємстві виготовляють пюре. До складу підприємства належать: цех пюре, цех соковий та соковий склад. Технологічний процес виробництва пюре включає миття, інспектування, розварювання, протирання і консервування. В усіх виробничих приміщеннях, що використовуються для виготовлення соків та пюре, проходить миття підлоги та стін миючими засобами дозволеними до застосування за призначенням в Україні. Для охолодження фруктових і овочевих соків та пюре використовують холодильні фреонові установки, які розміщуються в соковому складі та цеху пюре. Для забезпечення електроенергією підприємства, під час аварійного відключення використовується два генератори FDG 730 V, марка F.0730/VAP.G, потужністю 613 кВт кожен.

Відомості щодо видів та обсягів викидів: неметанові леткі органічні сполуки (НМЛОС) – 0,082 т/рік, оксид вуглецю - 0,356 т/рік, оксиди азоту (у перерахунку на діоксид азоту [NO+NO2]) - 0,604 т/рік, речовини у вигляді суспендованих твердих частинок недиференційованих за складом - 0,1167 т/рік, метан - 0,004 т/рік, вуглецю діоксид – 138,1 т/рік, азоту (1) оксид [N2О] - 0,004 т/рік, діоксид сірки - 0,00044 т/рік, аміак - 0,004 т/рік, фреони - 0,011 т/рік.

Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва, що виконані або/та які потребують виконання: підприємство відноситься до третьої групи підприємств, як об'єкт, який  не підлягає взяттю на державний облік і не має виробництв або технологічного устаткування, на яких повинні впроваджуватися найкращі доступні технології та методи керування, тому заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій не розроблялись та відсутні. Перелік заходів щодо скорочення викидів, що виконані або/та які потребують виконання: не передбачаються, відсутні перевищення встановлених нормативів граничнодопустимих викидів. Дотримання виконання природоохоронних заходів щодо скорочення викидів: не передбачено. Відповідність пропозицій щодо дозволених обсягів викидів законодавству: пропозиції щодо дозволених обсягів викидів відповідають чинному законодавству; для речовин, на які не встановлені нормативи граничнодопустимих викидів відповідно до законодавства,  встановлюються  величини  масової витрати.

Із зауваженнями та пропозиціями щодо дозволу на викиди по зазначеному промисловому майданчику звертатись до Вінницької обласної військової адміністрації (Вінницької обласної державної адміністрації) (21050, Вінницька обл., м. Вінниця, вул. Соборна, 70, тел. 0 800 216 433, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Строки подання зауважень та пропозицій: протягом 30 календарних днів з дня публікації повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди.

 

Додаток. Газета.pdf (Розмір - 1 387КБ)

Додаток. Лист.pdf (Розмір - 164КБ)

Додаток. Інформація.docx (Розмір - 108КБ)