У Вінниці проінспектували роботу центрів масової вакцинації населення

Сьомого листопада, представники департаменту охорони здоров’я та реабілітації ОДА проінспектували роботу центрів масової вакцинації населення.

 Перевірили пункти, які розташовані в адмінбудівлі "Книжки", ТРЦ "Мегамолл", Центральному ринку та залізничному вокзалі.

 Найактивніше вакцинуються у Мегамоллі. У суботу тут зробили 431 щеплення, а сьогодні 210. У Книжці за вихідні отримали вакцину 200 охочих.

 Не так активно йдуть щеплюватися на центральний ринок та залізничний автовокзал. Що стосується останнього, то тут за вихідні отримали вакцину 65 людей.

"Сьогодні ми провели такий рейд, адже важливо перевірити й побачити ефективність роботи центрів масової вакцинації населення, які працюють у Вінниці. Як результат, найгірші показники роботи має центр вакцинації на Центральному ринку. Там погане місце розташування і відвідувачі через рекламу, яка там розміщене не бачать, що можна отримати вакцину. Центри продовжують працювати до 17:00, а деякі й до 19:00, тому навіть ще сьогодні можна отримати вакцину та захистити себе та своїх рідних від важкого перебігу хвороби COVID-19 ", - зазначила директорка департаменту охорони здоров’я та реабілітації облдержадміністрації Ольга Задорожна.

 Найближче місце де можна отримати вакцину, можна знайти за посиланням: https://list.covid19.gov.ua/