Плакат із зображенням горили та людини, які сидять біля багаття, створюючи захоплюючу сцену.

Холодова травма або переохолодження – один із найбільших ризиків (разом із переломами кінцівок), які несе із собою зима.
Загальне переохолодження розвивається поступово і є дуже небезпечним.

Сімейні лікарі

Міністерство охорони здоров'я України ухвалило єдиний порядок медичного огляду для зарахування дитини до школи чи садочку. Згідно з ним, усі базові обстеження може провести сімейний лікар, після чого батьки отримають довідку єдиного зразка.

Заступниця директорки департаменту Тетяна Бондаренко

Мешканки Теплицької, Жмеринської, Могилів-Подільської та Іллінецької громад зможуть пройти безкоштовний онкоскринінг на виявлення раку шийки матки безпосередньо у своїх громадах. 

На Вінничині зафіксовано спалах вірусного гепатиту А

60 людей з підтвердженим діагнозом гепатит А госпіталізовані, серед них — 14 дітей. Також ще 14 пацієнтів перебувають під медичним наглядом та очікують підтвердження діагнозу. Постраждалі отримують всю необхідну медичну допомогу та залишаються під наглядом лікарів. 

Лікарі демонструють отримані набори

Це гуманітарна допомога від благодійників, партнері та меценатів з Посольства України в Чеській Республіці. Доставили обладнання майже на 100 000 євро. 

ЧАТ-БОТ "Лікуйся" все про безоплатну діагностику раку молочної залози

У НСЗУ Національна служба здоров'я України зазначили, що  він створений для тих, хто зіштовхнувся з діагнозом “Рак молочної залози”. Чат-бот зорієнтує в безоплатних медичних послугах онкоцентрів. Це стосується як діагностики онкологічних захворювань, так і лікування.

Строк дії Е-рецепту збільшився

Відтепер строк дії електронних рецептів на рецептурні ліки, які пацієнт купує за власний, кошт становить 90 календарних днів (замість 30 днів, як було раніше), повідомили у Міністерство охорони здоров'я України .

Керівництво оглядає санаторій

Заболотненський дитячий обласний психоневрологічний санаторій – один із чотирьох обласних медичних закладів, де з початку повномасштабної війни проживають внутрішньо переміщені особи.

Сторінка 1 із 147