Чоловік і жінка стоять перед трибуною.

Сьогодні своє професійне свято відзначають люди, які  кожного дня рятують людські життя, інколи в надзвичайно важких умовах.
Вони завжди першими приїжджають на допомогу під час рашистських прильотів, будь-яких надзвичайних ситуаціях, і саме завдяки їхній швидкій реакції, професіоналізму, сміливості та самовідданості вдається рятувати життя.

Жінка за столом перед комп'ютером.

Наразі усі медичні заклади області забезпечені генераторами. Міністерство охорони здоров’я України, обласна військова адміністрація продовжують працювати над забезпечення додаткових джерел живлення для лікарень.

Інфографіка МОЗ України.

Вдячні всім, хто долучився до громадського обговорення проєкту наказу, поділився своїми пропозиціями. Багато з них пропозицій ми врахували частково або повністю.

Група людей позує для фото перед плакатом.

День вишиванки в Україні — це не просто символічне свято, а потужний вияв національної ідентичності, культурної гордості та спадщини.

Чоловік та жінка сидять у залі з паперами.

Сьогодні під час чергового засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та ветеранів обласної Ради члени комісії розглянули ряд важливих питань.

Чотири жінки стоять поруч з банером, на якому написано "Ти як?".

«Агресія Росії цілить в українців не тільки зброєю, а й хворобами. І зауважу: якщо здається, що ця проблема стосується лише України, то це здається. Ми з’ясували це торік, під час дослідження до Саміту перших леді та джентльменів. Жителі 11 країн називають тривогу через війну однією з найбільших», – відзначила Перша леді України Олена Зеленська у Сербії під час Конференції з ментального здоров’я.

Постер НСЗУ - Як отримати психологічну допомогу на дому.

Тим пацієнтам із розладами психіки та поведінки, які не мають гострого перебігу захворювання і потребують спостереження з боку психіатра. Для цього у Програмі медичних гарантій передбачено пакет “Психіатрична допомога дорослим та дітям, яка надається мобільними мультидисциплінарними командами”.

Постер МОЗ - Конкурсний відбір до Молодіжної ради.

Міністерство охорони здоров'я України запрошує молодь віком від 14 до 35 років взяти участь у конкурсному відборі до складу Молодіжної ради при Міністерстві охорони здоров'я України.

Група людей у кімнаті тримає папери.

Вінницька обласна клінічна лікарня ім. М.І. Пирогова, БФ «Християнська медична асоціація» та Департамент охорони здоров'я та реабілітації підписали сьогодні меморандум про співпрацю.

Група людей стоїть у коридорі з лікарями.

Сьогодні Вінницьку область з офіційним візитом відвідала делегація Ліберецького краю Чеської Республіки та секретар Ясської повітової ради Лакраміоара Верніка-Даскалеску.

Сторінка 1 із 157