ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ


Президент України впроваджує європейські стандарти відкритості і прозорості в роботі органів державної влади. Важливим кроком на цьому шляху стало підписання Главою держави Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про інформацію" та Закону України "Про доступ до публічної інформації"

На виконання цього закону Президент України підписав Укази «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації». Ці Укази покликані забезпечити реалізацію конституційного права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію.

Нормативна база

ОФОРМЛЕННЯ ЗАПИТУ НА ІНФОРМАЦІЮ

Запит на інформацію до Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації (індивідуальний або колективний) може подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача:
· особисто (з наданням консультації): кабінети 200
· поштою на адресу: 21100, м.Вінниця, вул. Хмельницьке шосе 7, Департамент охорони здоров’я обласної державної адміністрації (на конверті вказувати "Публічна інформація");
· факсом - (0432) 661211;
· телефоном - (0432) 661205;
· електронною поштою - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Розпорядок роботи: з 9.00 до 18.00, обідня перерва з 13.00 до 13.45, вихідні дні - субота, неділя.


Форма для подання інформаційного запиту

Відповідь на запит на інформацію може бути надіслано письмово, факсом, електронною поштою або надана по телефону. Також, інформація може бути отримана безпосередньо в приміщенні Департаменту (скріншот, ксерокс, фото).

Якщо запитувана запитувачем інформація передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок, то відповідно до пунктів 2, 3 статті 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації» запитувач зобов’язаний відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк згідно з наказом Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації від 16 липня 2016 року № 827 «Про затвердження Порядку відшкодування та розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію Департаментом охорони здоров’я облдержадміністрації», зареєстрованим в Головному управлінні юстиції у Вінницькій області 29 червня 2016 року за №23/1278.

Кошти перераховувати:
Одержувач: Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації
ЄДРПОУ 33716544
Р/р № 35214096004503
Банк: Держказначейська служба України м.Київ
МФО 820172
Призначення платежу: КЕКВ 2210 відшкодування витрат на копіювання (друк) за запитом (витратні матеріали).

ВИТЯГ з Закону України «ПРО ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ»
ВИТЯГ з Закону України "Про звернення громадян"
Мережа лікувально-профілактичних закладів області станом на 01.07.2018 р.
Вільний вибір лікаря – право пацієнта!

1. Інформація про місцезнаходження, поштова адреса, номери засобів зв’язку, адреса електронної пошти Департаменту охорони здовов'я облдержадміністрації.

2. Інформація про прізвища, імена та по-батькові, службові номери засобів зв’язку директора та заступників директора Департаменту.

3. Розподіл функціональних повноважень між керівництвом Департаменту.

4. Положення про Департамент охорони здоров'я облдержадміністрації.

5. Графік прийому громадян керівництвом Департаменту охорони здовов'я облдержадміністрації.

6. Накази директора Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації.

7. Види інформації, якою володіє Департамент охорони здоров'я облдержадміністрації.

8. Інформація про вакансії, порядок та умови проходження конкурсу на заміщення вакантних посад в Департаменті охорони здоров'я облдержадміністрації .

9. Перелік та умови отримання послуг, що надаються Департаментом охорони здоров'я облдержадміністрації.

10. Порядок подання в Департамент охорони здоров'я облдержадміністрації запиту на інформацію.

11. Відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються в Департаменті охорони здоров'я облдержадміністрації за запитом на інформацію.

12. Інформація про розміщення та номери кабінетів Департаменту, де надаються необхідні запитувачем форми і бланки подання у письмовому вигляі інформаційного запиту.

13. Щомісячні звіти, у тому числі щодо задоволення запитів на інформацію.

Реєстр публічної інформації

Набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних