З громадами Вінниччини, під час онлайн наради, обговорили важливість вакцинації мешканців

Жодна громада Вінниччини не щепила 50% своїх мешканців. Найбільше вакцинованих в Ладижині - 66,26%. А найменше у селі Війтівка Хмільницького району – 10,78%.

Сьогодні, з громадами Вінниччини, під час онлайн наради, обговорили важливість вакцинації мешканців. Заступник голови ОДА Сергій Здітовецький наголосив, що в цьому напрямку потрібно посилено працювати.
Директорка департаменту охорони здоров’я та реабілітації ОДА Ольга Задорожна зауважила, що штам COVID-19 «Дельта» набагато агресивніший.
Кількість смертей зростає. А кількість охочих щепитися зросла лише у містах, де запровадили «червону» карантинну зону.
-«Охорона здоров’я потребує підтримки органів місцевого самоврядування. Ми закликаємо усіх активно долучитися до вакцинації і запобігти важкому перебігу хвороби. Вакцинація – свідома робота всієї громади! Також ми просимо голів громад, де є ковідні лікарні, допомогти закладам придбати ШВЛ», - наголосила Ольга Задорожна.
Кабінети щеплень у Центрах первинної медико-санітарної допомоги не працюють на повну потужність. Звертайтеся до своїх сімейних лікарів!
До прикладу, якщо Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги може вдень вакцинувати 373 людини, то 21 жовтня щепили лише 65.
А от Козятинський ЦПМСД за добу планував вакцинувати 163 людини, а щепив 292.