Вакцинуватися необхідно – заради життя

Ситуація із захворюваністю на коронавірус погіршується швидкими темпами. Про це повідомив керівник Вінницької ОДА Сегрій Борзов під час візиту до обласного Центру інфекційних хвороб.

Він зауважив, що нова хвиля COVID-19 в Україні почалась раніше, аніж прогнозували. 95% усіх виявлених випадків зараження коронавірусу в Україні припадають на штамп «Дельта». На Вінниччині ковідних ліжок вистачає, але вже розгортаються  нові. Сьогодні зайняті - 56%. Найбільше хворих у місті Вінниці, 89% зайнятих ліжок у Могилів-Подільській лікарні. Киснем заклади забезпечені.

-Вчора привезли 26 хворих. Тільки один вакцинований, лише пршою дозою щеплення. Протягом доби  лише у нашій лікарні 6 летальних випадків. Сьогодні на ранок ще один, а це ще не пік. Сподіваюсь, здоровий глузд переможе і люди зрозуміють: вакцинуватися просто необхідно – заради життя, -  повідомляє керівник  Центру інфекційних хвороб  Ігор Матковський.

-Лікарі просять допомогти придбати в лікарні ще апарати штучної вентиляції легенів. Їх уже не вистачає. Сьогодні разом із головою обласної ради Вячеславом Соколовим вирішуємо, як прискорити купівлю ШВЛ за кошти з обласного бюджету. Велике прохання до всіх вінничан: вакцинуйтесь!  Цим ви рятуєте і себе, і своє оточення. Обурює абсурд ситуації: люди купують фальшивий сертифікат про щеплення, коли держава безкоштовно надає можливість вакцинуватись. А потім маємо зріст захворюваності.Вакцина є на вибір. Не забувайте про карантинні обмеження. Носіть маски у громадських місцях, у транспорті, дотримуйтесь дистанції. Відсьогодні в області знову більш посилений контроль за дотриманням карантинних правил. Бережіть себе і один одного!» - наголосив Сергій Борзов.