ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОГАЗ ЕНЕРДЖИ" (ТОВ "ЕКОГАЗ ЕНЕРДЖИ") код ЄДРПОУ 41630781.

Місцезнадження суб'єкта господарювання, контактний номер телефону, адреса електронної пошти суб'єкта господарювання: 02002, місто Київ, вулиця Андрія Аболмасова, будинок 5, нежиле приміщення 59, тел.: (044)541-16-87, (096)546-26-26, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Підприємство здійснює діяльність за КВЕД 47.30 Роздрібна торгівля пальним.

Місцезнаходження об'єкта/промислового майданчика: м. Вінниця, вул. Чапельська, 1.

Мета отримання дозволу: Визначення та регулювання викидів забруднюючих речовин (ЗР), які потрапляють в атмосферу при експлуатації технологічного обладнання, на отримання дозволу на викиди ЗР для існуючого об’єкту. Діяльність підлягає розробці ОВД – Висновок  оцінки впливу на довкілля  № 01-15-01/202351210676/1 від 27.09.2023 р. Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва – відсутні. Заходи щодо скорочення викидів – відсутні. Відповідає пропозиціям щодо дозволених обсягів викидів законодавству.

Загальний опис об'єкта: На виробничому майданчику знаходиться 14 джерел викиду забруднюючих речовин в атмосферне повітря, 5 організованих (резервуарні ємності зберігання світлих нафтопродуктів (двосекційні наземні та підземні), резервуар скрапленого газу) та 9 неорганізованих джерел (технологічне обладнання подачі метану-компресорний блок, для заправки автомобілів метаном, світлими нафтопродуктами, СВГ).

Відомості щодо видів та обсягів викидів: Від джерел викиду в атмосферне повітря надходять такі основні забруднюючі речовини: метан – 3,946000028 т/рік, НМЛОС – 4,82114 т/рік.

Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва, -  що виконані або/та які потребують виконання Не наводяться. Підприємство не внесено до переліку додатку 3 Інструкції про загальні вимоги до оформлення документів, у яких обґрунтовуються обсяги викидів, для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для підприємств, установ, організацій та громадян-підприємців. Міністерство ОНПС, м. Київ, 2006 р.

Перелік заходів щодо скорочення викидів, що виконані або/та які потребують виконання Не передбачені. Викиди забруднюючих речовин від стаціонарних джерел підприємства не перевищують встановлені нормативи граничнодопустимих викидів відповідно до законодавства, тому заходи щодо скорочення викидів забруднюючих речовин не розробляються.

Дотримання виконання природоохоронних заходів щодо скорочення викидівЗаходи не передбачені.

Відповідність пропозицій щодо дозволених обсягів викидів законодавству – Викиди забруднюючих речовин відповідають вимогам законодавства.

Адреса держадміністрації з питань охорони навколишнього природного середовища, до якої можуть надсилатися зауваження та пропозиції громадськості щодо дозволу на викиди: Вінницька обласна військова адміністрація, 21050, місто Вінниця, вул. Соборна, 70, тел. (0800) 216 433, (0432) 32-25-35, 32-35-35, електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Строки подання зауважень та пропозицій – протягом 30 календарних днів з моменту виходу повідомлення.

Додаток 1. повідомлення.jpg

Додаток 2. оголошення.docx

Додаток 2. газета.pdf