Підприємство з іноземними інвестиціями «МакДональдз Юкрейн Лтд»   (ПІІ «МакДональдз Юкрейн Лтд»), має наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферу по проммайданчику, який розміщений за адресою: Вінницька обл., м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, буд. 114-К.

Підприємство спеціалізується на наданні послуг мобільного харчування.

Для прання спецодягу, рушників, моп використовуються дві пральні машини. Для приготування їжі використовуються фритюри та гриль. Джеpелами викидів забpуднюючих pечовин в атмосферу є: пральні машини – 2 шт. в відділенні прання та вентиляційна труба фритюра – 2 шт, гриля – 2 шт. Основними забруднюючими речовинами (т/рік) є: акролеїн - 0.00019, натрію карбонат - 0.002. Максимальні приземні концентрації по цих речовинах не перевищують їх ГДК.

Метою розробки документів є отримання дозволу на викиди для новоствореного об’єкта.

Місце знаходження та контактна інформація підприємства: 02140, м. Київ, вул. Гришка, 7. Генеральний директор – Бадрітдінова Юлія Іванівна, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел. 050-230-09-09, ЄДРПОУ: 23744453, менеджер ресторану Кузьмова Світлана Дмитрівна, тел. 050-328-64-65,  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Підприємство по видах діяльності, згідно ст. 3 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» не відноситься до видів планованої діяльності та об’єктів, які можуть мати значний вплив на довкілля і не підлягає оцінці впливу на довкілля.

Підприємство відноситься до третьої групи об’єктів і не підлягає прийняттю на державний облік та не має виробництв і технологічного устаткування, на яких повинні впроваджуватися найкращі доступні технології та методи керування.

Заходи щодо скорочення викидів на підприємстві не передбачені.

Пропозиції щодо дозволених обсягів викидів відповідають гранично допустимим викидам затвердженим законодавством.

Пропозиції та зауваження від громадських організацій та окремих громадян просимо надсилати протягом 30 календарних днів з дати опублікування інформації в газеті у Вінницьку обласну військову адміністрацію, що знаходиться за адресою: 21050, Вінницька обл., м. Вінниця, вул. Соборна, 70, тел.: 0-800-216-433, ел. пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

Додаток 1. повідомлення.pdf

Додаток 2. оголошення.docx