Комунальне підприємство «Вінницяоблтеплоенерго» (скорочене найменування – КП «Вінницяоблтеплоенерго», код ЄДРПОУ 33649363, юридична адреса: 21037, Вінницька обл., Вінницький р-н, м. Вінниця, вул. Вишнева, будинок 24, тел. (0432) 680-630, ел. пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) повідомляє про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря для котельні, що знаходиться за адресою: Вінницька обл., Вінницький р-н, м. Вінниця, вул. Діонісія Міклера, 32. 

Мета отримання дозволу на викиди: отримання дозволу на викиди для існуючого об’єкту.

Згідно Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» № 2059 від 23.05.2017 р. діяльність котельня КП «Вінницяоблтеплоенерго» не відноситься до видів планованої діяльності та об’єктів, які підлягають оцінці впливу на довкілля.

Котельня КП «Вінницяоблтеплоенерго» спеціалізується на виробництві теплової енергії.

Джерелами утворення забруднюючих речовин на проммайданчику є: газові котли (2 шт), твердопаливний котел, ГРП.

Від джерел підприємства в атмосферне повітря надходять такі забруднюючі речовини (т/рік): оксиди азоту (у перерахунку на діоксид азоту [NO+NO2]) (1,247), оксид вуглецю (3,209), сірки діоксид (0,272), метан (0,124), неметанові леткі органічні сполуки (0,351), речовини у вигляді суспендованих твердих частинок (0,265), вуглецю діоксид (888,317), азоту оксид (N2O) (0,0312).

Дане підприємство за ступенем впливу на забруднення атмосферного повітря належить до другої групи об’єктів, тому наявні виробництва та технологічне устаткування, не потребують впровадження найкращих доступних технологій та методів керування.

Так як підприємство дотримується нормативів граничнодопустимих викидів для стаціонарних джерел та не перевищує граничнодопустимих концентрацій атмосферного повітря заходи щодо скорочення викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря не розроблялись.

Для джерел викидів та забруднюючих речовин, які підлягають нормуванню, встановлюються нормативи викидів забруднюючих речовин відповідно до наказу Мінприроди №309 від 27.06.2006 «Про затвердження нормативів граничнодопустимих викидів забруднюючих речовин із стаціонарних джерел».

Для джерел та речовин, на які не встановлені нормативи граничнодопустимих викидів відповідно до цього Наказу, встановлюються величини масової витрати в г/с. Регулювання викидів від неорганізованих джерел здійснюється шляхом встановлення вимог.

Пропозиції щодо дозволених обсягів викидів відповідають чинному законодавству.

Зауваження та пропозиції громадськості щодо дозволу на викиди приймаються протягом 30 календарних днів з дати опублікування інформації в газеті у Вінницькій обласній військовій адміністрації, що знаходиться за адресою: 21050, Вінницька обл., м. Вінниця, вул. Соборна, 70, тел. 0-800-216-433, ел. пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Додаток 1. повідомлення.docx

Додаток 2. газета.pdf

Додаток 3. лист.pdf