Комунальне підприємство «Вінницяоблтеплоенерго» (КП «Вінницяоблтеплоенерго», ЄДРПОУ 33649363, юридична адреса: 21037, Вінницька обл., Вінницький р-н, м. Вінниця, вул. Вишнева, будинок 24, тел. (0432) 68 06 30, email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) повідомляє про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря для котельні, що знаходиться за адресою: Вінницька обл., Вінницький р-н, смт. Тиврів, вул. Лялі Ратушної, 15. Мета отримання дозволу на викиди: отримання дозволу на викиди для існуючого об’єкту.

Згідно Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» діяльність котельні КП «Вінницяоблтеплоенерго» не відноситься до видів планованої діяльності та об’єктів, які підлягають оцінці впливу на довкілля.

Підприємство спеціалізується на постачанні пари, гарячої води та кондиційованого повітря.

Джерелами забруднення на проммайданчику є: твердопаливний котел ARS-1000 LM, газові котли КСВа-3Г №1, 2 (2 шт), скидна свіча продувки газопроводу котлів, скидна свіча продувки ГРП, витяжний отвір від твердопаливного котла ARS-1000 LM, майстерня, завантаження бункера подачі палива,  бункер добового запасу палива (висівкові гранули), димова труба дизельного генератора AKSA APD 75 A.

Від джерел підприємства в атмосферне повітря надходять такі забруднюючі речовини (т/рік): залізо та його сполуки (у перерахунку на залізо) (0,0004), манган та його сполуки (у перерахунку на діоксид мангану) (0,00004), речовини у вигляді суспендованих твердих частинок недиференційованих за складом (0,36434), азоту діоксид (1,303), діазоту оксид (0,0283), сірки діоксид (0,255), вуглецю оксид (3,044), вуглецю діоксид (805,216), неметанові леткі органічні сполуки (НМЛОС) (0,34), метан (0,05616).

Дане підприємство за ступенем впливу на забруднення атмосферного повітря належить до другої групи об’єктів, тому наявні виробництва та технологічне устаткування, не потребують впровадження найкращих доступних технологій та методів керування.

Так як підприємство дотримується нормативів граничнодопустимих викидів для стаціонарних джерел та не перевищує граничнодопустимих концентрацій атмосферного повітря заходи щодо скорочення викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря не розроблялись.

Для джерел викидів та забруднюючих речовин, які підлягають нормуванню, встановлюються нормативи викидів забруднюючих речовин відповідно до наказу Мінприроди №309 від 27.06.2006 «Про затвердження нормативів граничнодопустимих викидів забруднюючих речовин із стаціонарних джерел». Для джерел викидів для речовин, на які не встановлені нормативи граничнодопустимих викидів відповідно до цього Наказу, встановлюються величини масової витрати в г/с.

Пропозиції щодо дозволених обсягів викидів відповідають чинному законодавству. Пропозиції та зауваження від громадських організацій та окремих громадян приймаються протягом 30 календарних днів з дати опублікування інформації в газеті у Вінницькій обласній військовій адміністрації, що знаходиться за адресою: 21050, Вінницька обл., м. Вінниця, вул. Соборна, 70, тел.: 0-800-216-433, ел. пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Додаток 1. лист.pdf

Додаток 2. оголошення.docx