ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТАНДЕМ-Ч» (ТОВ «ТАНДЕМ-Ч»), код ЄДРПОУ 33689778.

Місцезнадження суб'єкта господарювання, контактний номер телефону, адреса електронної пошти суб'єкта господарювання: 23700, Вінницька обл., Гайсинський р-н, м. Гайсин, вул. Б. Хмельницького, буд. 107,  тел. +(097) 942-16-67, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Місцезнаходження об'єкта/промислового майданчика: 23700, Вінницька обл., Гайсинський р-н, м. Гайсин, вул. Б.Хмельницького, буд. 107.

Мета отримання дозволу: має намір отримати дозвіл на викиди в атмосферне повітря. Діяльність не підлягає розробці ОВД.

Загальний опис об'єкта. Підприємство спеціалізується в переробці сільськогосподарської сировини. На виробничому майданчику знаходиться 12 джерел викиду, з них 5 організованих джерела викидів та 7 неорганізованих джерел викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

Відомості щодо видів та обсягів викидів. Від джерел викиду в атмосферне повітря надходять такі основні забруднюючі речовини: речовини у вигляді суспендованих твердих частинок – 10,5374 т/рік, оксиди азоту (у перерахунку на діоксид азоту [NO+NO2]) – 0,002 т/рік, оксид вуглецю – 0,0026 т/рік,  залізо та його сполуки (у перерахунку на залізо) – 0,0141 т/рік, манган та його сполуки (у перерахунку на діоксид мангану) – 0,00062 т/рік.

Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва, -  що виконані або/та які потребують виконання. Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва, - що виконані або/та які потребують виконання – на підприємстві відсутні виробництва та устаткування, які підлягають до впровадження найкращих доступних технологій та методів керування.

Перелік заходів щодо скорочення викидів, що виконані або/та які потребують виконання Не передбачені. Викиди забруднюючих речовин від стаціонарних джерел підприємства не перевищують встановлені нормативи граничнодопустимих викидів відповідно до законодавства, тому заходи щодо скорочення викидів забруднюючих речовин не розробляються.

Дотримання виконання природоохоронних заходів щодо скорочення викидівЗаходи не передбачені.

Відповідність пропозицій щодо дозволених обсягів викидів законодавству. Викиди забруднюючих речовин відповідають вимогам законодавства.

Адреса держадміністрації з питань охорони навколишнього природного середовища, до якої можуть надсилатися зауваження та пропозиції громадськості щодо дозволу на викиди: Вінницька обласна військова адміністрація, 21050, місто Вінниця, вул. Соборна, 70, тел. (0800) 216 433, (0432) 32-25-35, 32-35-35, електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Строки подання зауважень та пропозицій – протягом 30 календарних днів з моменту виходу повідомлення.

 

 

Додаток. Газета.pdf (Розмір - 2 647КБ)

Додаток. Лист.pdf (Розмір -310КБ)