Повне та скорочене найменування суб'єкта господарювання: СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЗОРЯ» (СТОВ "ЗОРЯ")

Ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ - 03731218

Місцезнаходження суб'єкта господарювання, контактний номер телефону, адреса електронної пошти суб'єкта господарювання: юридична адреса: Україна, 22255, Вінницька обл., Погребищенський р-н, село Андрушівка,  тел.+38 0505405856, Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Місцезнаходження об'єкта/промислового майданчика: Вінницька обл., Вінницький р-н, с. Андрушівка, вул. Тишкевича, 1.

Мета отримання дозволу - визначення та регулювання викидів забруднюючих речовин (ЗР), які потрапляють в атмосферу при експлуатації технологічного обладнання, на отримання дозволу ЗР для існуючого об’єкту.

Відомості про наявність висновку з оцінки впливу на довкілля (ОВД), в якому визначено допустимість провадження планованої діяльності, яка згідно з вимогами ЗУ «Про оцінку впливу на довкілля» підлягає оцінці впливу на довкілля – Діяльність не підлягає розробці ОВД.

Загальний опис об'єкта (опис виробництв та технологічного устаткування) – основний вид діяльності - 01.11 Вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур. На виробничому майданчику знаходиться 15 джерел викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря, в т. ч. 4 організованих джерел та 11 неорганізованих джерел. На підприємстві розміщено: завальна яма, сепаратор з циклоном, відвантаження зерна на автотранспорт, пункт відвантаження відходів, зерносушарка, 2 охолоджувачі зерна, 2 зерносклади, майстерня, протруювач, опалювальне обладнання (2 грубки).

Відомості щодо видів та обсягів викидів – Від джерел викиду в атмосферне повітря надходять такі основні забруднюючі речовини: речовини у вигляді твердих суспендованих частинок – 0,10899 т/рік, НМЛОС – 0,0354009 т/рік, Оксиди азоту (у перерахунку на діоксид) – 0,0798 т/рік, Азоту (1) оксид N2O – 0,0035 т/рік, Оксид вуглецю – 1,095 т/рік, Вуглецю діоксид – 18,364 т/рік, Метан – 0,00606 т/рік, Діоксид сірки – 0,04305 т/рік. Загальний викид забруднюючих речовин в атмосферне повітря становить 1,3718009 т/рік (без врахування Вуглецю діоксид).

Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва, що виконані або/та які потребують виконання –  Не наводяться. Підприємство не внесено до переліку Додатку 3 Інструкції про загальні вимоги до оформлення документів, у яких обґрунтовуються обсяги викидів, для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для підприємств, установ, організацій та громадян-підприємців. Міністерство ОНПС, м. Київ, 2006 р.

Перелік заходів щодо скорочення викидів, що виконані або/та які потребують виконання – Не передбачені. Викиди забруднюючих речовин від стаціонарних джерел підприємства не перевищують встановлені нормативи граничнодопустимих викидів відповідно до законодавства, тому заходи щодо скорочення викидів забруднюючих речовин не розробляються.

Дотримання виконання природоохоронних заходів щодо скорочення викидів – Заходи не передбачені.

Відповідність пропозицій щодо дозволених обсягів викидів законодавству – Викиди забруднюючих речовин відповідають вимогам законодавства.

Адреса держадміністрації з питань охорони навколишнього природного середовища, до якої можуть надсилатися зауваження та пропозиції громадськості щодо дозволу на викиди – Вінницька ОВА за адресою Вінницька обл., м. Вінниця, вул. Соборна, 70, тел. (0432) 32-25-35, 32-35-35, email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Строки подання зауважень та пропозицій – протягом 30 календарних днів з моменту виходу повідомлення.

 

Додаток. Газета.pdf (Розмір - 3 021КБ)

Додаток. Лист.pdf (Розмір - 1 366КБ)