Повідомлення про наміри отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин

Акціонерне товариство «Укрзалізниця» (АТ «Укрзалізниця») код ЄДРПОУ: 40075815, місцезнаходження: 03150, м. Київ, вул. Єжи Ґедройца,5,  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,  має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами ВП Вінницька дистанція сигналізації та зв`язку за адресою: м. Вінниця, ст. Вінниця, 3.

На території майданчика здійснюється поточний ремонт обладнання, фарбування, робота генераторів та компресора.

Викиди забруднюючих речовин здійснюються від зварювального обладнання, фарбувального посту, металообробного обладнання, дизельних генераторів та компресора.

В процесі роботи обладнання в атмосферне повітря здійснюються викиди заліза та його сполук (у перерахунку на залізо) – 0,002 т/рік, мангану та його сполук (у перерахунку на діоксид мангану) – 0,0002 т/рік, вуглецю оксиду – 0,2 т/рік, азоту діоксиду – 0,7 т/рік, речовин у вигляді суспендованих твердих частинок (мікрочастинки та волокна) – 0,5 т/рік, діоксиду вуглецю – 1,0 т/рік, неметанових летких органічних сполук (НМЛОС) – 0,2 т/рік, азоту (1) оксиду [N2О] – 0,003 т/рік, сірки діоксиду – 0,001 т/рік, аміаку – 0,001 т/рік, бенз(а)пірену – 0,000001 т/рік. В пропозиціях щодо дозволених обсяг викидів встановлюються вимоги до неорганізованих джерел викидів, технологічного процесу, обладнання та споруд, виробничого контролю, адміністративних дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру. Зауваження громадських організацій та окремих громадян з цього питання приймаються протягом 30 днів з дати подачі повідомлення в місцеві засоби масової інформації Вінницькою обласною військовою адміністрацією за адресою: 21050 м. Вінниця вул. Соборна 70, тел. 0 800 216 433.

   Заява.pdf

   Газета.pdf