Повідомлення про намір отримання дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

 1. Повне та скорочене найменування суб'єкта господарювання: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЖОРНИЩЕ» (ПрАТ «ЖОРНИЩЕ»).
 2. Ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ –
 3. Місцезнадження суб'єкта господарювання, контактний номер телефону, адреса електронної пошти суб'єкта господарювання Вінницька обл, Вінницький район, с. Жорнище, вул, Бойка 17, тел.  0434527180, email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 4. Місцезнаходження об'єкта/промислового майданчика - Вінницька обл, Вінницький район, с. Жорнище, вул, Бойка 17.
 5. Мета отримання дозволу - визначення та регулювання викидів забруднюючих речовин (ЗР),які потрапляють в атмосферу при експлуатації технологічного обладнання, иа отримання дозволу на викиди ЗР для існуючого об’єкту.
 6. Відомості про наявність висновку з оцінки впливу на довкілля (ОВД), в якому визначено допустимість провадження планованої діяльності, яка згідно з вимогами ЗУ «Про оцінку впливу на довкілля» підлягає оцінці впливу на довкілля – Діяльність не підлягає розробці ОВД. Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва – відсутні. Заходи щодо скорочення викидів – відсутні. Відповідає пропозиціям щодо дозволених обсягів викидів законодавству.
 7. Загальний опис об'єкта (опис виробництв та технологічного устаткування)Підприємство спеціалізується на  вирощуванні зерняткових і кісточкових фруктів (КВЕД 01.24 основний) та розведенні великої рогатої худоби молочних порід. На проммайданчику знаходиться 15 джерел викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря, в т. ч. 4 організованих джерел Дихальні клапани резервуарів зберігання світлих нафтопродуктів, димові труби опалювальних пунктів, а також 11 неорганізованих джерел (склад зберігання зернових з пунктом помелу, майстерня, пилорама, приміщення утримання тварин, майданчик компостування гною, холодильно-компресорне обладнання, пункт заправки автомобілів).
 8. Відомості щодо видів та обсягів викидів Від джерел викиду в атмосферне повітря надходять такі основні забруднюючі речовини: НМЛОС (Суміш насичених вуглеводнів С2-С8; Вуглеводні гpаничні С12-С19(розчинник РПК-265 П та інш., Альдегід пропіоновий, Кислота капронова) – 0,04009, Спирт метиловий – 0,0095 т/рік, Фреон – 0,004 т/рік, Органічні аміни – 0,0038 т/рік, Діоксид сірки – 0,004 т/рік, Діоксид та інші сполуки сірки (Диметилсульфід, Метилмеркаптан) – 0,01572 т/рік, Аміак – 1,1144 т/рік,  Азоту(1) оксид (N2O) – 0,000707 т/рік, Оксиди азоту (оксид та діоксид азоту) у перерахунку на діоксид азоту – 0,01194 т/рік, Речовини у вигляді суспендованих твердих частинок, в т.ч.(пил хутряний, пил деревини, зола сланцева, пил абразивно-металевий) – 1,128062 т/рік, Метали та їх сполуки, в т.ч. (Залізо та його сполуки (у перерахунку на залізо),  Манган та його сполуки в перерахунку на діоксид мангану)  - 0,0018325 т/рік, Метан – 5,21688 т/рік, Вуглецю діоксид  - 654,124 т/рік, Оксид вуглецю – 0,2953 т/рік. Загальний викид забруднюючих речовин (без врахування Вуглецю діоксид) становить 7,8422 т/рік.
 9. Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва, - що виконані або/та які потребують виконання Не наводяться. Підприємство не внесено до переліку додатку 3 Інструкції про загальні вимоги до оформлення документів, у яких обґрунтовуються обсяги викидів, для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для підприємств, установ, організацій та громадян-підприємців. Міністерство ОНПС, м. Київ, 2006 р.
 10. Перелік заходів щодо скорочення викидів, що виконані або/та які потребуюють виконання Не передбачені. Викиди забруднюючих речовин від стаціонарних джерел підприємства не перевищують встановлені нормативи граничнодопустимих викидів відповідно до законодавства, тому заходи щодо скорочення викидів забруднюючих речовин не розробляються.
 11. Дотримання виконання природоохоронних заходів щодо скорочення викидівЗаходи не передбачені.
 12. Відповідність пропозицій щодо дозволених обсягів викидів законодавству – Викиди забруднюючих речовин відповідають вимогам законодавства.
 13. Адреса держадміністрації з питань охорони навколишнього природного середовища, до якої можуть надсилатися зауваження та пропозиції громадськості щодо дозволу на викиди- Вінницька ОВА ( Вінницька обл., м. Вінниця, вул. Соборна, 70, тел. (0432) 32-25-35, 32-35-35.
 14. Строки подання зауважень та пропозицій – протягом 30 календарних днів з моменту виходу повідомлення.

 

Додаток.jpg

Газета.pdf