Про внесення змін до Тарифів на платні послуги, які надаються комунальним некомерційним підприємством «Подільський регіональний центр онкології Вінницької обласної Ради»

Про внесення змін до Критеріїв визначення підприємств, установ і організацій, які мають важливе значення для задоволення потреб територіальних громад Вінницької області в особливий період

Про затвердження Тарифів на платні послуги, які надаються Університетською клінікою Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова

Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян на міжміських внутрішньообласних маршрутах загального користування у Вінницькій області

Про затвердження Тарифів на платні медичні послуги, які надаються комунальним некомерційним підприємством «Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня Вінницької обласної Ради»

Про затвердження Тарифів на платні послуги, які надаються комунальним некомерційним підприємством «Вінницьке обласне патологоанатомічне бюро Вінницької обласної Ради»

Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених в обласному бюджеті для надання фінансової підтримки громадським об’єднанням  ветеранів, осіб з інвалідністю,   обласним організаціям Українського товариства глухих та Українського товариства сліпих

Про встановлення критеріїв, за якими  здійснюється визначення підприємства,  установи і організації, які мають важливе  значення для галузі національної економіки чи задоволення потреб територіальної громади

Про затвердження Тарифів на платні послуги, які надаються комунальним некомерційним підприємством «Подільський регіональний центр онкології Вінницької обласної Ради»

Про затвердження Тарифів на платні послуги, які надаються комунальним некомерційним підприємством «Вінницька обласна клінічна психоневрологічна лікарня ім. акад. О. І. Ющенка Вінницької обласної Ради»

Про затвердження Тарифів на платні медичні послуги, які надаються комунальним некомерційним підприємством «Центр терапії залежностей «Соціотерапія» Вінницької обласної Ради»

Про визнання такими, що втратили чинність, окремих розпоряджень Голови Вінницької обласної державної адміністрації

Про затвердження Тарифу на платну послугу, що надається комунальним некомерційним підприємством «Жмеринська лікарня відновного лікування Вінницької обласної Ради»

Про затвердження Змін до Тарифів на платні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Вінницька обласна клінічна лікарня ім. М.І. Пирогова Вінницької обласної Ради»

Про затвердження Змін до Тарифів на платні послуги, що надаються Університетською клінікою Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова

Про затвердження Змін до Тарифів на платні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Вінницька обласна клінічна психоневрологічна лікарня ім. акад. О. І. Ющенка Вінницької обласної Ради»

Сторінка 1 із 7