Про затвердження Тарифів на платні медичні послуги, які надаються комунальним некомерційним підприємством «Вінницька обласна клінічна психоневрологічна лікарня ім. акад. О. І. Ющенка Вінницької обласної Ради»

Про затвердження Тарифів на платні медичні послуги, які надаються комунальним некомерційним підприємством «Вінницька обласна клінічна психоневрологічна лікарня ім. акад. О. І. Ющенка Вінницької обласної Ради»

Про затвердження Тарифів на платні послуги, які надаються комунальним некомерційним підприємством «Липовецька обласна лікарня відновного лікування дітей з органічним ураженням центральної нервової системи, порушенням психіки і опорно-рухового апарату Вінницької обласної Ради»

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених в обласному бюджеті для здійснення виплат щорічних грошових премій Вінницької обласної військової адміністрації та Вінницької обласної Ради учням і студентам за значні досягнення у Міжнародних, Всеукраїнських, обласних (І місце) учнівських олімпіадах, конкурсах, турнірах, конкурсах- захистах, фестивалях, змаганнях та педагогічним працівникам, які їх підготували

Про затвердження Тарифів на платні послуги, які надаються комунальним некомерційним підприємством «Вінницький обласний клінічний високоспеціалізований ендокринологічний центр Вінницької обласної Ради»

Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для здійснення виплат щорічних персональних та творчих стипендій митцям галузі культури і мистецтв, письменникам, кращим студентам фахової передвищої освіти галузі культури і мистецтв Вінницької області

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених в  обласному бюджеті для здійснення виплат щорічних персональних та творчих стипендій митцям галузі культури, письменникам Вінниччини, кращим студентам фахової передвищої освіти галузі культури та мистецтва

Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для надання грошової допомоги громадянам в умовах правового режиму воєнного стану

Про затвердження Тарифів на платні медичні послуги, які надаються комунальним некомерційним підприємством «Вінницький обласний клінічний фтизіопульмонологічний центр» Вінницької обласної Ради»

Про внесення змін до Тарифів на платні послуги, які надаються комунальним некомерційним підприємством «Хмільницька обласна лікарня відновного лікування Вінницької обласної Ради»

Про затвердження Тарифів на платні послуги, які надаються комунальним некомерційним підприємством «Вінницький обласний клінічний медичний реабілітаційний центр ветеранів війни та радіаційного захисту населення Вінницької обласної Ради»

Про затвердження Положення про організацію та проведення конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи)

Про затвердження Тарифів на платні послуги, які надаються комунальним некомерційним підприємством «Вінницький обласний клінічний шкірно-венерологічний центр Вінницької обласної Ради»

Про внесення змін до Критеріїв визначення підприємств, установ і організацій, які мають важливе значення для задоволення потреб територіальних громад Вінницької області в особливий період

Про внесення змін до Тарифів на платні послуги, які надаються комунальним некомерційним підприємством «Подільський регіональний центр онкології Вінницької обласної Ради»

Про затвердження Тарифів на платні послуги, які надаються Університетською клінікою Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова

Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян на міжміських внутрішньообласних маршрутах загального користування у Вінницькій області

Про затвердження Тарифів на платні медичні послуги, які надаються комунальним некомерційним підприємством «Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня Вінницької обласної Ради»

Про затвердження Тарифів на платні послуги, які надаються комунальним некомерційним підприємством «Вінницьке обласне патологоанатомічне бюро Вінницької обласної Ради»

Сторінка 1 із 8