Про ТерОброну Вінниччини, про єдність і згуртованість говорилось 16 лютого 2022 р. на координаційній раді в облдержадміністрації

   

У своєму виступі Голова обласної державної адміністрації Сергій БОРЗОВ зокрема наголосив на наступному:

Загрозою національній безпеці України залишаються дії керівництва РФ щодо створення угрупувань військ (сил) поблизу Державного кордону в Смоленській, Брянській, Воронезькій, Бєлгородській, Ростовській областях та в тимчасово окупованому Криму.

З метою безумовного виконання Протоколу рішення Ради національної безпеки і оборони України від 03 грудня 2021 року «Про прискорення процесу завершення формування сил територіальної оборони з урахуванням рівня загроз у кожному регіоні України»

З допомогою державних органів влади, органів місцевого самоврядування підрозділи територіальної оборони у Вінницькій області отримали фонди (місця постійної дислокації) та розпочали процес формування.

Це тільки початок створення дійсно суттєвої сили під назвою "національний спротив".

Я дякую депутатам рад усіх рівнів, головам громад за фінансову підтримку територіальної оборони Вінниччини.

Є завдання Верховного Головнокомандувача України перед Командувачем Сил територіальної оборони Збройних Сил України щодо готовності Сил територіальної оборони.

До кінця березня 2022 року комплектування військових частин Сил територіальної оборони ЗС України резервістами які уклали контракт на службу у військовому резерві не менше 70% від штатів воєнного часу.

Протягом року потрібно відновити казармений фонд, а саме 2-х поверхової казарми, 2-х поверхової будівлі штабу, відновлення роботи свердловини із водою, відновлення військового стрільбища.

Загальний обсяг коштів на першочергові заходи у 2022 році – 15 млн. грн.

 
 

Директор департаменту

 

Директор

ЗУБЧИК Богдан Васильович

 

Адреса: 21100, м. Вінниця, вул. Монастирська (Володарського), 26,
Телефон: (0432) 67-11-38, 67-11-37 (ф),
E-mail: [email protected]