Увага! Важлива новина

20 лютого 2024 року у проміжку часу між 09.00 та 17.00 на Писарівському родовищі гранітів ТОВ «Вінницьке кар’єроуправління», яке розташоване в селі Писарівка Хмільницького (колишнього Калинівського) району буде проведено вибух з метою подрібнення скальних порід. 

Увага! Важлива інформація. Банер

За інформацією Вінницького обласного центру з гідрометеорології 7-9  січня по території Вінницької області очікуються складні погодні умови.

Щорічно 28 липня в Україні відзначається День Української Державності. Цей день обраний днем його відзначення не випадково. Адже він співпадає з Днем Хрещення Київської Русі-України, коли українська держава відбулась не тільки де-факто, але й де-юре, як цивілізована європейська православна держава.

Про участь працівників Департаменту у ХХІІ Спартакіади серед команд державних службовців апарату облдержадміністрації, структурних підрозділів облдержадміністрації та територіальних органів центральних органів виконавчої влади Вінницької області 2023 року.

За підтримки та допомоги американських друзів Департамент з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Вінницької обласної адміністрації передав військовослужбовцям 95-ої окремої десантно-штурмової бригади Збройних сил України медичні препарати, екіпірування та смаколики.

Мобілізований до лав Національної гвардії, працівник Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Вінницької обласної адміністрації Вадим Якубовський нагороджений Медаллю Президента України «За військову службу  Україні».

Сьогодні, 14 червня Директор та представники Департаменту взяли участь у презентації детального ознайомлення з можливостями тренажерних комплексів для військової підготовки.

Міжнародний День вишиванки відзначають кожного третього четверга травня. Цьогоріч це свято яскравого етнічного стилю припало на 18 травня. То ж сьогодні працівники Департаменту на чолі з директором Богданом ЗУБЧИКОМ прийшли на роботу у вишиванках. 

Сьогодні директор та представники Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами відвідали Форум «Безпека критичної інфраструктури та гуманітарна протимінна діяльність» в «Воєнній програмі Сергія Згурця» у місті Київ.

Нещодавно у місті Вінниці та області відбулась знаменна подія. Вінницьке вище професійне училище поліції охорони відзначило 50 річчя від дня свого створення. Керівництво училища, його працівників та здобувачів освіти, від імені Начальника обласної військової адміністрацї Сергія БОРЗОВА привітав Директор Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Богдан ЗУБЧИК. 

Обласною військовою адміністрацією завершено проведення комплексу заходів із  виконання доручення Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Дмитра Лубінця щодо надання вмотивованих письмових відповідей про виконання на території Вінницької області пропозицій, наданих ним у спеціальній щорічній доповіді «Стан реалізації національного превентивного механізму у 2021 році». За результатами проведених заходів Уповноваженому Верховної Ради з прав людини надіслано відповідні пропозиції.

Вінницький обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки продовжує прийом патріотично-налаштованих та вмотивованих громадян – Захисників України для формування стрілецького батальйону ЗСУ.

Сторінка 1 із 13

Директор Департаменту

Директор Департаменту Зубчик Богдан Васильович

Зубчик Богдан Васильович

Іконка геолокація

Адреса: вул. Монастирська (Володарського), 26, м. Вінниця, 21100

Іконка телефон

Приймальня: (0432) 67-11-38