26 вересня 2023 року у проміжку часу між 08.00 та 17.00 на Турбівському родовищі гранітів філія «Вінницький спецкар’єр», яке розташоване в смт Турбів буде проведено масовий вибух з метою подрібнення скальних порід. Роботи будуть проводити з метою забезпечення виробництва гранітної продукції зазначеним підприємством.

Щорічно 28 липня в Україні відзначається День Української Державності. Цей день обраний днем його відзначення не випадково. Адже він співпадає з Днем Хрещення Київської Русі-України, коли українська держава відбулась не тільки де-факто, але й де-юре, як цивілізована європейська православна держава.

Про участь працівників Департаменту у ХХІІ Спартакіади серед команд державних службовців апарату облдержадміністрації, структурних підрозділів облдержадміністрації та територіальних органів центральних органів виконавчої влади Вінницької області 2023 року.

За підтримки та допомоги американських друзів Департамент з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Вінницької обласної адміністрації передав військовослужбовцям 95-ої окремої десантно-штурмової бригади Збройних сил України медичні препарати, екіпірування та смаколики.

Мобілізований до лав Національної гвардії, працівник Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Вінницької обласної адміністрації Вадим Якубовський нагороджений Медаллю Президента України «За військову службу  Україні».

Сьогодні, 14 червня Директор та представники Департаменту взяли участь у презентації детального ознайомлення з можливостями тренажерних комплексів для військової підготовки.

Міжнародний День вишиванки відзначають кожного третього четверга травня. Цьогоріч це свято яскравого етнічного стилю припало на 18 травня. То ж сьогодні працівники Департаменту на чолі з директором Богданом ЗУБЧИКОМ прийшли на роботу у вишиванках. 

Сьогодні директор та представники Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами відвідали Форум «Безпека критичної інфраструктури та гуманітарна протимінна діяльність» в «Воєнній програмі Сергія Згурця» у місті Київ.

Нещодавно у місті Вінниці та області відбулась знаменна подія. Вінницьке вище професійне училище поліції охорони відзначило 50 річчя від дня свого створення. Керівництво училища, його працівників та здобувачів освіти, від імені Начальника обласної військової адміністрацї Сергія БОРЗОВА привітав Директор Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Богдан ЗУБЧИК. 

Обласною військовою адміністрацією завершено проведення комплексу заходів із  виконання доручення Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Дмитра Лубінця щодо надання вмотивованих письмових відповідей про виконання на території Вінницької області пропозицій, наданих ним у спеціальній щорічній доповіді «Стан реалізації національного превентивного механізму у 2021 році». За результатами проведених заходів Уповноваженому Верховної Ради з прав людини надіслано відповідні пропозиції.

Вінницький обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки продовжує прийом патріотично-налаштованих та вмотивованих громадян – Захисників України для формування стрілецького батальйону ЗСУ.

Війна диктує нам свої умови, тому наразі важливо, щоб кожен із нас міг оперувати інформацією та бути обізнаним, — Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець.

 

Обласна військова адміністрація привітала працівників, ліцеїстів, курсантів та студентів Вінницького вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності з 50 річчям від дня створення

  1. Дії населення за сигналами оповіщення цивільного захисту
  2. Проведено заняття із членами обласної евакуаційної комісії
  3. Прийнято участь в нараді з Державною службою України з надзвичайних ситуацій
  4. ОГОЛОШЕННЯ
  5. Працівники Департаменту взяли участь у відзначенні Міжнародного дня вишиванки
  6. ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ В УМОВАХ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ ВОЄННОГО ХАРАКТЕРУ
  7. Про ТерОброну Вінниччини, про єдність і згуртованість говорилось 16 лютого 2022 р. на координаційній раді в облдержадміністрації
  8. Звернення військового комісару Вінницького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки до населення області
  9. Оголошено конкурс на зайняття посади державної служби категорії «Б» начальника відділу діловодства, контролю, забезпечення доступу до публічної інформації, роботи із зверненнями громадян та з питань персоналу Департаменту з питань ЦЗ ОДА
  10. В області проведене штабне тренування щодо дій в умовах паводку, пропуску льодоходу і повені в 2022 роціз органами управління обласної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту

Сторінка 1 із 13

Директор Департаменту

 

Директор

ЗУБЧИК Богдан Васильович

 

Адреса: 21100, м. Вінниця, вул. Монастирська (Володарського), 26,
Телефон: (0432) 67-11-38, 67-11-37 (ф),
E-mail: [email protected]