Звернення військового комісару Вінницького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки до населення області

Шановні співвітчизники !

В історії нашої країни багато значимих військово-історичних подій, які свідчать про незламну волю нашого народу. І в наш час український бойовий дух стоїть на варті неподільної, незалежної України.

Ми бачимо військову агресію навколо України. Говорячи про дипломатію, ми не дійшли до її межі. І дипломатичні чесні канали також працюють, ми, звичайно, не можемо очікувати швидкого вирішення ситуації. Але ми не хочемо бачити військову конфронтацію, військову агресію.

Ми готові до будь-яких викликів. Україна має безпрецедентний рівень міжнародної підтримки. В разі вторгнення РФ в Україну багато країн готові надати нам допомогу  для посилення наших оборонних спроможностей та пакет санкцій, який буде діяти «проти будь-якої компанії, яка становить інтерес для Кремля. Це буде дуже болісно для РФ.

Низка країн постачає Україні озброєння безоплатно, та військову техніку з деякими є контракти на закупівлю, тож на сьогодні Збройні Сили України почувають себе набагато потужніше і впевнено, засобів ураження стало більше, ніж потенційних мішеней.  Українська армія отримала те, "про що ми давно мріяли". Кожен наш партнер та  союзник допомагає по своєму – надають зброю та військове обладнання, зміцнюють кібербезпеку, надають допомогу у збереженні фінансової та економічної системи.

Збройні Сили України готові  до виконання покладених на них завдань за призначенням, тому, якщо ситуація загостриться, ворог отримає гідну та адекватну відповідь, в нас є для цього все необхідне, наша армія сильна.

Слава Україні! Героям  Слава!

 

З повагою,

Військовий комісар Вінницького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, полковник Олег Вінницький.

Директор департаменту

 

Директор

ЗУБЧИК Богдан Васильович

 

Адреса: 21100, м. Вінниця, вул. Монастирська (Володарського), 26,
Телефон: (0432) 67-11-38, 67-11-37 (ф),
E-mail: [email protected]