За дорученням начальниці ОВА Наталя Заболотна, фахівців Вінницького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України привітав заступник начальника ОВА Денис Столяренко. Також у заході взяли участь представники обласної та міської рад, правоохоронних відомств, судових органів та профільних установ області.
Протягом двадцяти шести років Експертна служба МВС України забезпечує високий рівень судово-експертної діяльності, сприяє розкриттю та розслідуванню кримінальних правопорушень, захисту прав і свобод громадян, зміцненню законності та правопорядку в державі.
Звертаючись до присутніх, заступник начальника ОВА підкреслив важливість функціонування служби, зазначивши, що в умовах воєнного стану робота експертів-криміналістів набула критично важливого значення.
«Ваша праця - фундамент справедливого правосуддя та невіддільна складова безпеки нашого регіону. Особливо сьогодні, коли фахівці служби залучені до фіксації та розслідування воєнних злочинів агресора. Дякую кожному з вас за високий професіоналізм, безкомпромісність та вагомий внесок у зміцнення правопорядку на Вінниччині», - підкреслив Денис Столяренко.
За сумлінне виконання посадових обов’язків, досягнуті високі результати роботи та з нагоди дня створення Експертної служби МВС України, кращим фахівцям вручили Почесні грамоти Вінницької обласної військової адміністрації та обласної Ради, а також відзнаки інших відомств.
Джерело: https://www.facebook.com/share/p/1HDyDstXjd/?mibextid=wwXIfr
