Фото

   ГО “Смарт освіта” запрошує педагогів і педагогинь долучитися до Дослідження психоемоційного стану освітян та їхньої готовності до психосоціальної допомоги учням та батькам.

 Сьогодні працівники Департаменту гуманітарної політики облдержадміністрації взяли участь у засіданні робочої групи з протидії торгівлі людьми обласної міжвідомчої ради з питань сімʼї, соціальної підтримки сімей Захисників та Захисниць, інтеграції внутрішньо переміщених сімей (осіб), гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми.

Фото

 5 квітня у Вінницькому  обласному художньому музеї спільно з Одеським Національним художнім музеєм/ONFAM презентовано тематичний виставковий проєкт «Випромінювання» відомого одеського художника Станіслава ЖАЛОБНЮКА.

Фото

    27-28 березня Департаментом гуманітарної політики, в особі Володимира БУНЯКА директора Департаменту гуманітарної політики та Анатолія КАЛЄТНІКА -  заступник начальника управління -начальник відділу спільно з Навчально-методичним центром психологічної служби системи освіти Вінницької області, в особі Юлії СИДОРЕЦЬ – директора Центру, проведено тренінг для практичних психологів закладів освіти Вінницької області на тему: «Превенція сіїциду в громадах. Навчання гейткіперів» за програмою Університетської клініки Акерсхус (Норвегія) та Центру психічного здоров'я Національного університету "Києво-Могилянська академія".

Фото

  29 березня 2024 року заступник начальника відділу дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти управління освіти та науки  Департаменту гуманітарної політики облдержадміністрації Лариса СТРАШЕВСЬКА взяла участь у інформаційно-практичному семінарі, щодо мандату “Діти й збройні конфлікти” проведеного Міністерством освіти й науки України.

Фото

Учителі початкових класів, математики та української мови й літератури, які успішно пройшли незалежне тестування, допущені до другого етапу сертифікації – самооцінювання власної педагогічної майстерності, яке відбудеться у квітні 2024 року.

Банер

 13 березня 2024 року укладено договір з метою реконструкції виробничих майстерень та приміщення STEM- лабораторії в побутовому корпусі Державного професійно-технічного навчального закладу "Вінницьке вище професійне училище сфери послуг".

Сторінка 1 із 9