Відбулася атестаційна експертиза професії «Рятувальник» Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області.

Можливості для посилення психологічної роботи та надання психологічної допомоги дітям Захисників та Захисниць України обговорили спільно з директорами Вінницького обласного центру соціальних служб Оленою Стояловою та Навчально-методичного центу психологічної служби системи освіти Вінницької області Юлією Сидорець.

9 травня 2022 року  служба у справах дітей Вінницької  обласної військової адміністрації розпочала роботу  у рамках проєкту «Моніторинг  та забезпечення дітей в період військових дій в Україні». Проєкт реалізується МБО «Партнерство кожній дитині» на замовлення Міністерства соціальної політики України у співпраці з Міністерством освіти і науки України, регіональними підрозділами Національної сервісної служби України, Міністерством охорони здоров’я України.

«Про затвердження Порядку стажування громадян з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби, в Департаменті гуманітарної  політики Вінницької обласної державної адміністрації»

«Про затвердження Порядку щорічного проведення конкурсу на укладання угод серед претендентів на першочергове зарахування до закладів вищої (фахової передвищої) мистецької освіти за державним (регіональним) замовленням»

 «Про затвердження Порядку доступу до публічної інформації, розпорядником якої є Департамент гуманітарної політики Вінницької обласної державної адміністрації»

Сторінка 1 із 2