Про організацію ХІІ тематичної зміни у державному підприємстві «Український дитячий центр «Молода гвардія»

На виконання наказу Міністерства соціальної політики України від 19.11.2021 року № 655 «Про організацію ХІІ тематичної зміни у державному підприємстві «Український дитячий центр «Молода гвардія» Департаментом соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації спільно із структурними підрозділами Вінницької, Жмеринської, Могилів-Подільської, Тульчинської, Хмільницької райдержадміністрацій здійснено організаційні заходи та забезпечено направлення дітей пільгових категорій (39 осіб), які відпочиватимуть та навчатимуться в дитячому  центрі із 05 до 25 грудня 2021 року.

Основним завданням соціальної тематичної  зміни художньо-естетичного спрямування є оволодіння знаннями у сфері вітчизняної i світової культури, формування світогляду  ціннісного ставлення до світової культурної спадщини.

Ігрова модель зміни реалізується через сюжетно - рольову гру "Трилогія", під час якої відпочиваючі поринуть у світ кінематографу та до кінця зміни знімуть власний фільм на різдвяну або новорічну тематику.

Гра буде складатися з трьох частин.

Частина 1: Розробка - перегляд з різдвяних та новорічних фільмів, ознайомлення з теорією зйомки кіно, генерування ідеї фільму ,написання сценарію.

Частина 2: Виробництво - виготовлення реквізитів, костюмів на новорічну або різдвяну тематику для зйомки фільму, зйомки фільму, монтаж.

Частина 3: Дистрибуція - виготовлення постерів до фільмів. Перегляд фільмів власного виробництва.

Під час зміни відпочивальники відсвяткують визначні дати: День прав людини, День благодійності, День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, День святого апостола Андрія Первозванного, День Святителя і Чудотворця Миколая, Різдво Христове, Міжнародний день кіно. Діти братимуть участь у роботі новорічних майстерень із виготовлення святкових прикрас та реквізитів

 

Більше інформації на сайті закладу: 

http://www.moloda-gvardiya.com.ua/uk/gol-verh