Підставою для скасування дії довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи та внесення відомостей про це в Єдину інформаційну базу даних про внутрішньо переміщених осіб є обставини, за яких внутрішньо переміщена особа:

Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування та  Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОВА 16 березня 2023 року організували семінар на тему «Соціальні послуги населенню.

Фахівці Департаменту соціальної та молодіжної політики обласної військової адміністрації спільно з міжнародними партнерами Фонд Народонаселення ООН в Україні організували для практичних психологів з територіальних громад області дводенний тренінг на тему «Організація роботи психолога у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі».  

14 березня 2023 року за координації Департаменту соціальної та молодіжної політики обласної військової адміністрації відбулася міжсекторальна робоча зустріч суб‘єктів взаємодії у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі.

Департамент соціальної та молодіжної політики ОВА продовжує підтримувати ініціативи громадських об’єднань, спрямовані на вшанування пам'яті загиблих Героїв російсько-української війни. Зокрема днями у Вінниці відбулася урочиста церемонія вручення пам’ятної відзнаки «Батьківське серце» дітям, батьки яких поклали життя захищаючи Україну від російської навали.

На початку березня поточного року за підтримки Департаменту соціальної та молодіжної політики обласної військової адміністрації, Вінницькою обласною правозахисною ГО «Джерело надії» в онлайн форматі проведено вебінар щодо виявлення та перенаправлення осіб, які постраждали від торгівлі людьми чи гендерно зумовленого насильства.

Днями, у вінницькому аналітично-просвітницькому центрі «Ветеранський простір» відбулася чергова інформаційна зустріч з родинами загиблих Героїв у російсько-українській війні. Маємо завдання допомогти, максимально спростити та полегшити родинам загиблих українців з процесом оформленням пенсій, житлових субсидій, пільг та отриманням виплат.

Завдяки багаторічній співпраці Департаменту соціальної та молодіжної політики із мережею кінотеатрів «Smartcinema», діти ветеранів війни мають можливість відвідувати розважальний заклад безкоштовно. Днями, більше десяти наших дітлахів переглянули один із найкасовіших українських мультфільмів «Мавка. Лісова пісня».

Фахівці Департаменту соціальної та молодіжної політики взяли участь в інформаційній зустрічі, організованій Вінницьким аналітично-просвітницьким центром «Ветеранський простір».

До Мінреінтеграції надходять звернення від громадян, яким органи соцзахисту відмовляють у призначенні допомоги на проживання, посилаючись на те, що їхнє житло лише пошкоджене, а не зруйноване.

Однією з цілей соціальної політики в Україні є максимальна допомога особам і родинам, які опинились у складних життєвих обставинах, та забезпечення умов для подолання цих обставин.

780,05 млн. грн державних допомог та компенсацій за різними напрямками  для більш як 140 тисяч жителів області за два місяці поточного року нараховано та виплачено органами соціального захисту населення Вінницької області.

 Щастя – це коли твоя дитина посміхається і повертає віру у диво. Коли бодай на годину забуває про сирени, обстріли і що триває війна. Коли вкотре не питає «А коли повернеться тато?». Тоді емоції переповнюють тебе і ще дужче посилюється воля, бажання жити та боротись за нашу перемогу!

Завдяки нашій багаторічній співпраці із  засновниками тюбінг-парку «Vinny Land», діти ветеранів мають можливість відвідувати розважальний заклад безкоштовно.

  1. Департаментом соціальної та молодіжної політики обласної військової адміністрації у лютому 2023 року забезпечено фінансування виплати всіх призначених людям державних допомог
  2. Допомога на проживання внутрішньо переміщеним особам
  3. Практичні інструменти щодо фіксації випадків гендерно зумовленого насильства
  4. Засідання Обласної міжвідомчої ради з питань сім’ї, соціальної підтримки сімей Захисників та Захисниць, інтеграції внутрішньо переміщених сімей (осіб), гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми
  5. Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної військової адміністрації продовжує системно підтримувати дітей ветеранів війни
  6. Розваги у тюбінг-парку
  7. Щорічне оцінювання діяльності керівників підвідомчих закладів системи соціального захисту населення області.
  8. Про захист прав і свобод людей та громадян
  9. Семінар для представників органів влади, організований Міжнародною організацією з міграції (МОМ)
  10. Уряд збільшив розмір компенсації вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня»

Сторінка 1 із 64