Про організацію ХІ тематичної зміни у державному підприємстві «Український дитячий центр «Молода гвардія»

На виконання наказу Міністерства соціальної політики України від 29.11.2021 року № 635 «Про організацію ХІ тематичної зміни у державному підприємстві «Український дитячий центр «Молода гвардія» Департаментом соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації спільно із структурними підрозділами Вінницької, Жмеринської, Могилів-Подільської, Тульчинської, райдержадміністрацій, виконавчих комітетів Вінницької, Жмеринської міських рад здійснено організаційні заходи та забезпечено направлення дітей пільгових категорій (35 осіб), які відпочиватимуть та навчатимуться в дитячому  центрі із 12 листопада до 01 грудня 2021 року.

В програмі тематичної зміни, «Школа цікавих наук»-освітній простір, що має на меті створення  умов для підвищення пізнавальної активності дітей, формування стійкого інтересу до вивчення різних наук та спонукання до самопізнання.

Нестандартний навчальний процес «Школи цікавих наук» передбачає захоплюючі експерименти,  цікаві досліди, наукові дослідження, тематичні квест-кімнати, які  сприятимуть підвищенню у дітей інтересу до вивчення математики, фізики, хімії, історії, біології та інших наукових дисциплін. Фінальним акордом тематичної зміни  та іспитом «Школи цікавих наук» стане пізнавально-показовий марафон «Ненудна наука», де кожен загін продемонструє різні цікавинки у певній науковій галузі.

Особлива увага приділятиметься відзначенню Міжнародного дня толерантності, Всесвітнього дня дитини, Дня Гідності та Свободи та Дня пам’яті жертв голодомору.

 

Більше інформації на сайті закладу: 

http://www.moloda-gvardiya.com.ua/uk/gol-verh