Наші подорожі «На гостини до Святого Миколая» з дітками учасників АТО/ОСС Вінницької області у цьому році завершилися.

132 дітей з усіх куточків регіону вперше поринули у справжню новорічну казку завдяки злагодженій організаційній роботі відділу у справах ветеранів війни та учасників бойових дій Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА за підтримки директора Департаменту Наталя Заболотна (Natalia Zabolotna) та взаємодії з ГО «ВА Асоціація ветеранів, інвалідів війни та волонтерів АТО» і ГО «Вінницьке обласне товариство психологів та психотерапевтів». 

В останню цьогорічну триденну подорож до мальовничої місцини, де проживає зі своїми помічниками Святий Миколай, відправилось 40 діток з Вінниці та Вінницького району.
Весела та шумна компанія, незважаючи на те, що свято уже минулось, із захватом чекала цієї хвилюючої зустрічі, готувалась, дружньо вчила пісню у подарунок старцю, аби висловити йому дитячу вдячність за його добрі справи.
Після екскурсії садибою, цікавих розповідей про життя винуватця свята, його побут та традиції, дітвора завітала на гостини до самого Святого Миколая, який був у захваті від їх щирості та емоційного наповнення.
Миколай дав дітям багато настанов, порад та добрих слів, які лунали від самого серця, співав та аплодував разом з усіма та звісно ж вручив слухняним діткам подарунки. 
На щастя, різочки не знадобились, адже діти були чемними не лише у поїздці, але і протягом року.
Вже традиційно діти відвідали неймовірні музеї Коломиї «Писанки» і «Гуцульщини та Покуття», про які, за словами батьків, вони із захопленням розповідали весь вечір після повернення додому.
Радіємо, що змогли подарувати дітям учасників АТО/ОСС святковий казковий настрій і незабутні враження!
Natalia Kviat
Andrey Grachov
Світлана Зозуля
Irina Voytenko
Євгенія Григорук (Yevheniia Hryhoruk)
Гуменний Леонід