28 лютого 2023 року у програмі ZOOM в онлайн режимі відбулась робоча  нарада з начальниками служб у справах дітей районних військових адміністрації по питаннях підключення до ЄІАС «Діти» та роботи з ЕОК через токени служб у справах дітей сільських, селищних, міських рад області.

16 лютого 2023 року відбулось засідання колегії служби у справах дітей обласної військової адміністрації, яке розглянуло підсумки роботи служб у справах дітей області за 2022 рік в умовах дії воєнного стану і окреслило завдання на 2023 рік. 

Станом на вересень 2022 року на первинних обліках служб у справах дітей міських, селищних, сільських рад перебувалє 2274 дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування. З них 1628 дітей влаштовані під опіку, піклуванням громадян, 497 – в прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу, 89 – в заклади з пансіоном всіх форм підпорядкування, 13 – навчаються в вищих навчальних закладах, професійно-технічних училищах різних рівнів акредитації, 47 – в тимчасові форми влаштування (18 – в сім’ї родичів, знайомих, 26 – центри соціально-психологічної реабілітації дітей, 1 – лікувальні заклади, інше – 2).

8 липня 2022 року під головуванням начальника служби у справах дітей обласної військової адміністрації Тетяни Дорош відбулась нарада з начальниками служб у справах дітей територіальних громад та районних військових адміністрацій області.

 9 травня 2022 року  служба у справах дітей Вінницької  обласної військової адміністрації розпочала роботу  у рамках проєкту «Моніторинг  та забезпечення дітей в період військових дій в Україні». Проєкт реалізується МБО «Партнерство кожній дитині» на замовлення Міністерства соціальної політики України у співпраці з Міністерством освіти і науки України, регіональними підрозділами Національної сервісної служби України, Міністерством охорони здоров’я України.

З перших днів  воєнних дій на території України, пов’язаних зі збройною агресією Російської  Федерації, захист прав дітей, збереження їх життя та здоров’я став головним пріоритетом в роботі служби у справах дітей Вінницької обласної військової адміністрації.

Працівники служби у справах дітей обласної державної адміністрації долучилися до Дня Єднання. Всі ми хочемо жити в мирі і злагоді на своїй батьківщині,  радіти небу і сонцю, відчувати запах спілого хлібного колосу і зеленої трави,  посміхатися один одному і життю, мріяти, реалізовувати  амбітні плани. А ще, ми добре розуміємо, що наші діти мають мати щасливе і мирне майбутнє, усміхнених маму і тата, турботливих бабусів і дідусів. Тож єднаючись у велике спільне коло український народ, хочемо, щоб наші друзі, а тим паче  наші вороги знали, ми є, ми ті, що зможуть постояти за свою державу, ми єдині, як ніколи! Слава Україні!!!

  1. Колегія служби у справах дітей обласної державної адміністрації 09 лютого 2022 року
  2. Засідання колегії служби у справах дітей Вінницької обласної державної адміністрації 23 грудня 2021 року
  3. Святого Миколая – свято милосердя і доброти!
  4. День святого Миколая в комунальному закладі «Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей»
  5. Звіт про стан функціонування прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу на території Вінницького району
  6. Звіт про стан функціонування прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу на території Хмільницького району
  7. Звіт про стан функціонування прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу на території Могилів-Подільського та Тульчинського районів
  8. Звіт про стан функціонування прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу на території Гайсинського та Жмеринського районів
  9. Про реформу інтернатних закладів у Вінницькій області
  10. Всесвітній День дитини

Сторінка 1 із 13