Група жінок за столом в офісі

Сьогодні відбувалась спільна партнерська зустріч з питань реалізації проекту  у Вінницькій області «Забезпечення системного реагування на потреби дітей, які повернулись до біологічних сімей з інтернатних закладів, та дітей групи ризику»...

Тетяна Дорош

14 листопада 2023 року у програмі ZOOM в онлайн режимі під головуванням начальника служби у справах дітей обласної військової адміністрації Тетяни  Дорош відбулась нарада з керівниками служб у справах дітей області.

Жінка за столом перед екраном ноутбука

09 листопада 2023 року головний спеціаліст служби Ірина Дудар провела навчання для працівників служб у справах дітей сільських, селищних, міських рад, районних військових адміністрацій.

Щодо профілактики правопорушень та дитячої бездоглядності на території області, організації соціального захисту дітей, що перебувають в СЖО,  за 9 місяців 2023 року

Чоловіки і жінки за столами в аудиторії спілкуються

Пріоритетною формою влаштування дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, є усиновлення. В умовах дії воєнного стану процедура та нормативно-правові аспекти процесу усиновлення зазнали значних змін.

21 вересня 2023 року в режимі онлайн відбулася колегія служби у справах дітей Вінницької обласної військової адміністрації під головуванням начальника служби у справах дітей обласної військової адміністрації Тетяни Дорош.

Приєдналися до Всесвітнього дня прибирання. Надали  допомогу колективу Вінницького центру соціально-психологічної реабілітації дітей  в упорядкуванні території. 

Вчора був чудовий день. І не лише тому, що було по літньому тепло, світило сонечко, а тому, що побувала в дитячому будинку сімейного типу Бабій Юлії Михайлівни в с.Яришівка Лука-Мелешківської територіальної громади. Дитячий будинок сімейного типу  було  створено у 2017 році.  

Ось уже чотирнадцять років щороку ми святкуємо День усиновлення. Незважаючи на  випробування, які доводиться переживати в цей важкий час, ми вшановуємо   всіх тих, кому небайдужа доля  дітей, що залишились без батьківського піклування: батьків – усиновителей, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків – вихователів та тих, хто своєю  душею прагне зігріти хоча б одне дитяче серденько.

12 вересня 2023 року начальником служби у справах дітей обласної військової адміністрації Тетяною ДОРОШ напередодні Дня усиновлення проведено онлайн-нараду з начальниками служб у справах дітей області. Проаналізовано організацію роботи службами у справах дітей районних державних (військових) адміністрацій щодо захисту інтересів дітей, влаштованих у сімейні форми виховання.

5 вересня 2023 року в Барській територіальній громаді службою у справах дітей обласної військової адміністрації та обласним центром соціальних служб проведено черговий навчальний семінар «Міждисциплінарна взаємодія в процесі супроводу сімейних форм виховання».

Сьогодні, першого вересня, багато діток прийшли до школи з новими враженнями, з новими портфеликами, з новим шкільним приладдям

Для вихованців Вінницького центру соціально-психологічної реабілітації дітей головними організаторами літнього відпочинку стають вихователі, а також ті, кому вони небайдужі.

Зважаючи на численні дзвінки служба у справах дітей Вінницької обласної військової адміністрації доводить до відома, що згідно постанов Кабінету Міністрів України №268 від 5 квітня 2017 року та №547 від 1 червня 2023 року  право на отримання статусу має дитина, а також особа, яка на час воєнних дій, збройних конфліктів, збройної агресії російської федерації не досягла 18 років (повноліття), і в результаті:

29 серпня 2023 року в онлайн режимі проведено нараду з працівниками служб у справах дітей районних військових адміністрацій, міських, селищних, сільських рад територіальних громад області...

Щороку 29 серпня наша країна відзначає День пам'яті Захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни. У цей день ми вшановуємо пам'ять воїнів, які віддали життя за Батьківщину.

Сьогодні всі працівники служби у справах дітей обласної військової адміністрації отримали для роботи в якості благодійної допомоги  планшети від ЮНІСЕФ через  МБО «Партнерство «Кожній дитині».

Сторінка 1 із 15