Проект розпорядження голови облдержадміністрації

Проєкт розпорядження

 

Про затвердження Змін до Тарифів

на платні медичні послуги, що надаються

комунальним некомерційним підприємством

Вінницької обласної Ради

«Клінічний Центр інфекційних хвороб»

 

Відповідно до статей 6, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанов Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року  № 1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)» (із змінами), від 17 вересня 1996 року № 1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних і комунальних закладах  охорони здоров’я та вищих медичних навчальних закладах» (із змінами) 

ЗОБОВ’ЯЗУЮ: 

  1. Затвердити Зміни до Тарифів на платні медичні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством Вінницької обласної Ради «Клінічний Центр інфекційних хвороб», затверджених розпорядженням Голови Вінницької обласної державної адміністрації від 20 серпня 2021 року № 630, зареєстрованих у Центрально-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Хмельницький) 27 серпня 2021 року за № 54/271 (додаються). 
  1. Департаменту правового забезпечення Вінницької обласної державної адміністрації подати це розпорядження на державну реєстрацію до Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький). 
  1. Це розпорядження набирає чинності після державної реєстрації у Центрально-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Хмельницький) з моменту його оприлюднення. 
  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника Голови Вінницької обласної державної адміністрації Наталю ЗАБОЛОТНУ.

 

Голова Вінницької обласної

державної адміністрації                                                

          Сергій БОРЗОВ

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження Голови

Вінницької обласної

державної адміністрації

 _______________ №

 

Зміни до Тарифів

на платні медичні послуги, що, надаються комунальним некомерційним підприємством Вінницької обласної Ради «Клінічний Центр інфекційних хвороб»

         Доповнити розділ І Тарифів новими пунктами, що надаються комунальним некомерційним підприємством Вінницької обласної Ради «Клінічний Центр інфекційних хвороб», затверджених розпорядженням Голови Вінницької обласної державної адміністрації від 20 серпня 2021 року № 630, зареєстрованих у Центрально-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Хмельницький) 27 серпня 2021 року за № 54/271, такі зміни:

 «

 

Назва послуги

 

Одиниця виміру

 

Тариф, грн, без

ПДВ

5.

Аналіз; вірусне навантаження ВІЛ

1 дослідження

49,00

6.

Аналіз; антиген гепатиту В

1 дослідження

48,10

7.

Аналіз; антитіла до гепатиту С

1 дослідження

48,10

8.

Аналіз; серологічні маркери сифілісу

1 дослідження

104,00

».

Директор Департаменту охорони

здоров’я та реабілітації Вінницької

обласної державної адміністрації                               

     Ольга ЗАДОРОЖНА