Проект розпорядження голови облдержадміністрації

Проєкт розпорядження

  

Про затвердження Змін до Тарифів

на платні послуги, що надаються

комунальним некомерційним підприємством

«Подільський регіональний центр онкології

Вінницької обласної Ради»

 

Відповідно до статей 6, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанов Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року  № 1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)» (із змінами), від 17 вересня 1996 року № 1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних і комунальних закладах охорони здоров’я та вищих медичних навчальних закладах» (із змінами) 

ЗОБОВ’ЯЗУЮ: 

  1. Затвердити Зміни до Тарифів на платні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Подільський регіональний центр онкології Вінницької обласної Ради», затверджених розпорядженням Голови Вінницької обласної державної адміністрації від 14 грудня 2020 року № 773, зареєстрованих у Центрально-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Хмельницький) 17 грудня 2020 року за № 210/210 (додаються). 
  1. Департаменту правового забезпечення Вінницької обласної державної адміністрації подати це розпорядження на державну реєстрацію до Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький). 
  1. Це розпорядження набирає чинності після державної реєстрації у Центрально-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Хмельницький), з моменту його оприлюднення. 
  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника Голови Вінницької обласної державної адміністрації Наталю ЗАБОЛОТНУ.

 

Голова Вінницької обласної

державної адміністрації                                                      

    Сергій БОРЗОВ

 

ЗАТВЕРДЖЕНО    

Розпорядження Голови

Вінницької обласної

державної адміністрації

                                                                         _____________ №   

Зміни до Тарифів

на платні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Подільський регіональний центр онкології Вінницької обласної Ради»

 

        Внести до Тарифів на платні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Подільський регіональний центр онкології Вінницької обласної Ради», затверджених розпорядженням Голови Вінницької обласної державної адміністрації від 14 грудня 2020 року № 773, зареєстрованих у Центрально-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції  (м. Хмельницький) 17 грудня 2020 року за № 210/210, такі зміни:

         Доповнити Тарифи розділом III такого змісту:

«

 

Назва послуги

 

Одиниця виміру

 

Тариф, грн, з

ПДВ

III.

Перебування громадян за їх бажанням у медичних закладах з поліпшеним сервісним обслуговуванням:

1.

Урологічне відділення

1 ліжко-день

236,28

2.

Відділення пухлин голови і шиї

1 ліжко-день

213,02

3.

Гінекологічне відділення

1 ліжко-день

220,96

4.

Торакальне відділення

1 ліжко-день

229,51

5.

Мамологічне відділення

1 ліжко-день

215,20

6.

Хіміотерапевтичне відділення

1 ліжко-день

231,82

    ».

 Директор Департаменту охорони

здоров’я та реабілітації Вінницької

обласної державної адміністрації                              

       Ольга ЗАДОРОЖНА