Логотип

Логотип

Логотип Логотип

Донецький національний університет імені

Василя Стуса

Юридичний факультет

 

Національна служба посередництва і примирення

Відділення Національної служби посередництва і примирення у

Вінницькій області

 

 

Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського

Факультет права, публічного управління та адміністрування

 

Громадська організація «Трудові ініціативи»

Запрошуємо  фахівців у галузі трудового права та усіх, хто цікавиться проблемами медіації у сфері праці, взяти участь у роботі круглого столу «Правові аспекти інституціоналізації медіації у сфері праці», який відбудеться 02 травня 2024 року (14.00-16.00) на базі юридичного факультету Донецького національного університету імені Василя Стуса.

Теми доповідей пропонуються учасниками в межах загальної тематики.

Співорганізатори:

1.Донецький національний університет імені Василя Стуса. Юридичний факультет.

2.Національна служба посередництва і примирення. Відділення Національної служби посередництва і примирення у Вінницькій області.

3.Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського. Факультет права, публічного управління та адміністрування.

4.Громадська організація «Трудові ініціативи»

Формат проведення – змішаний (офлайн та онлайн).

Електронна реєстрація для участі у круглому столі здійснюється до 26 квітня 2024 року за встановленою формою за посиланням: https://www.facebook.com/events/1621920678616829

Координатор круглого столу: Богословська Олена, провідний спеціаліст відділення НСПП у Вінницькій області: тел. 0974508257, 524625, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Адреса проведення круглого столу: Донецький національний університет імені Василя Стуса м. Вінниця, вул. 600-річчя, 21 (коворкінг на 1-му поверсі головного корпусу, проїзд від залізничного вокзалу: тролейбус 5, трамвай 6, автобус 25 до зуп. «вул. 600-річчя»).

За адресою проведення заходу є укриття 

ЧЕКАЄМО НА ВАС!