10 травня фахівці відділення НСПП у Вінницькій області взяли участь у  науково-практичному симпозіумі «Ринок праці, людський капітал та професійна орієнтація молоді в умовах війни» з нагоди першої річниці заснування Інноваційно – дослідницького центру «Бізнес - парк» ВДПУ ім. М. Коцюбинського.

Керівник відділення НСПП у Вінницькій області Богдан Мусієнко взяв участь у семінарі на тему: «Справедливість, доброчесність і лідерство», який 9-10 травня відбувся у місті Києві.

02 травня у Вінниці відбулося засідання круглого столу на тему «Правові аспекти інституціоналізації медіації у сфері праці». Співорганізаторами заходу виступили Національна служба посередництва і примирення, Донецький національний університет імені Василя Стуса (юридичний факультет), Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського (факультет права, публічного управління та адміністрування) та ГО «Трудові ініціативи».

Запрошуємо  фахівців у галузі трудового права та усіх, хто цікавиться проблемами медіації у сфері праці, взяти участь у роботі круглого столу «Правові аспекти інституціоналізації медіації у сфері праці», який відбудеться 02 травня 2024 року (14.00-16.00) на базі юридичного факультету Донецького національного університету імені Василя Стуса.

05 квітня керівник відділення НСПП у Вінницькій області Богдан Мусієнко прочитав онлайн-лекцію для студентів Вінницького державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського на тему: «Посередництво як засіб вирішення колективних трудових спорів».

Свобода пересування осіб і міграційне право ЄС, свобода руху робочої сили в умовах євроінтеграції України, ринок інтелектуальної власності в контексті свободи руху, європейські стандарти надання адвокатських послуг – ці та інші, не менш цікаві, теми обговорювалися сьогодні під час семінару "Європейські стандарти вільного руху товарів, послуг та осіб: перспективи для України".

04 березня відбулася  робоча нарада співорганізаторів круглого столу, а саме керівника відділення НСПП у Вінницькій області Богдана Мусієнка із завідувачкою кафедри публічно-правових дисциплін Вінницького державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського, керівником Науково-практичного центру медіації і права, д.ю.н., професоркою  Ольгою Мельничук та д.ю.н., професоркою кафедри цивільного права і процесу Донецького національного університету ім. Василя Стуса Лілією Амелічевою.

04 березня в рамках Угоди про співпрацю між відділенням НСПП у Вінницькій області та Федерацією профспілок Вінницької області відбулася робоча нарада керівника відділення Богдана Мусієнка з головою федерації Миколою Колесником, за участі головного правового інспектора праці апарату федерації Вадима Деруна та  головного технічного інспектора праці апарату федерації Олександра Волинця.

20 лютого в рамках співпраці відбулася робоча зустріч провідного спеціаліста відділення НСПП у Вінницькій області Юлії Сімонишиної з головою обласної організації профспілки працівників соціальної сфери Галиною Собко.  

19 лютого в рамках взаємодії відповідно до угоди про співпрацю між відділенням НСПП у Вінницькій області  та комунальним закладом вищої освіти «Вінницька академія безперервної освіти» відбулася робоча зустріч провідного спеціаліста відділення Олени Богословської з ректором, професором, доктором історичних наук Степаном Дровозюком.

Сторінка 1 із 13